Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL & emaily

ADSL & emaily

MeTo (12.6.2003 20:24:10)

V posledni dobe jsem si vsimnul zajimave veci... nevim jdestli to dela vsem, ale me rozhodne ano.... mam to ADSL jak temer vsichni (192/64), a kdyz pomoci Outlook Expressu poslu email (v OE se do vlastnosti mailu pridava IP adresa), ktery smeruje na nekdo@atlas.cz, tak se mi vrati zpet chyba.... ale kdyz to poslu primo pres webove rozhrani, tak se chyba nevrati a email dojde.... Zeby atlas blokoval ADSL ??? To je blbost, ne ??? Mate podobnou zkusenost ?

xad (13.6.2003 08:07:37)

hele lamo , nekecej a posli presne tu chybu co se ti vrati. pak se da neco resit....

MeTo (13.6.2003 14:16:54)

Opravdu dekuji za vasi ochotu, radeji si to zjistim jinde, protoze vase vylevy kdo je a neni lama opravdu nepotrebuji !

Anonym (17.6.2003 14:09:14)

A pan je urazenej tak to mas smulu lamo

MeTo (17.6.2003 18:18:59)

se divis, kdyz ti nekdo jen tak bezduvodne nadava ? :-) To bych mohl chodit po ulici a posilat kazdeho co se jen trosku v cemkoliv splete do haje :-).... bohuzel ale i taci jsou mezi nami....

PRD@ (13.6.2003 17:07:14)

Víš proč ? Máš tam trojáka !!!! HAHAHAHAHAHAAAAAAA......

iNDY (17.6.2003 11:06:06)

Mno a mas dobre nastaveny SMTP server pro odchozi postu? Co konkretne ti to pise za chybu?

MeTo (17.6.2003 18:23:38)

Jako server odchozi posty uz nekolik let pouzivam smtp.seznam.cz.... vzdy fungoval a to na emaily kamkoliv... ta chyba zni asi tak, ze je nejaky problem s ORDB databazi, ze se ji nelibi moje IP.... napsal jsem tedy na atlas, co se s tim da delat.... nejdriv jsem ocekaval odpoved ze moje IP je z nejakeho duvodu blokovana, protoze ta ORDB je seznam open-relay adres, ale napsali mi prave to s tim SMTP.... takze atlasu se proste nelibi emaily ze smtp.seznam.cz :-) Stacilo to zmenit na SMTP providera a uz se zda ze je to OK....

iNDY (18.6.2003 10:06:36)

Mno vidis to a o tom to je. Vzdycky musis mit nastaven SMTP server dle ISP, pres ktereho se pripojis na Internet. Jedine Open Relay ti to pusti. A seznam byl prave zarazen na seznam Open Relay serveru a proto pozdeji zavedl tu SMTP autentizaci.

exou (17.6.2003 19:12:20)

Nevim jestli ti to pomuze ale nejde to to poslednich par dni? Vážený uživateli, jestliže k odesílání pošty používáte jakýkoli poštovní program, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům. Pokud k výběru zpráv využíváte www rozhraní dostupné z hlavní stránky Seznamu (www.seznam.cz) nebo hlavní stránky služby Email.seznam.cz (email.seznam.cz), tato změna se Vás netýká! Dne 13.6.2003 bude zavedeno ověřování uživatelského jména a hesla (tzv. SMTP Authentication) při použití SMTP serveru služby Email.seznam.cz (smtp.seznam.cz). Je tedy nutné k tomuto datu aktivovat zmíněnou funkci ve Vašem poštovním programu. Jedná se o další z mnoha kroků v boji proti šíření nevyžádané pošty (SPAM). Následuje návod pro majitele poštovního programu Microsoft Outlook Express. - spusťte poštovní program - klikněte na "Nástroje" (v nabídce umístěné v horní části obrazovky) - v rolovacím menu klikněte na "Účty" - vyberte svůj účet na Seznamu - klikněte na tlačítko "Vlastnosti" - vyberte záložku "Servery" - pod nadpisem "Server odesílané pošty" zaškrtněte "Server vyžaduje ověření" - klikněte na "OK" - klikněte na "Zavřít" V případě potíží kontaktujte prosím oddělení technické podpory helpdesk@seznam.cz. Váš Seznam Tým

MeTo (17.6.2003 20:27:36)

Tim to asi neni..... ono mi to nejde uz od sameho zacatku s ADSL, coz je od 26 kvetna...