Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CenTrio - simply digital (www.centrio.cz) - 60/60Mbps za 799,- mesicne? COZE?

CenTrio - simply digital (www.centrio.cz) - 60/60Mbps za 799,- mesicne? COZE?

Nikki (28.3.2008 11:01:14)

Zdravim, Do schranky mi prisel letak, ktery upozornuje na prichod jakesi firmy Centrio do nasi lokality (Praha 5 - Stodulky). Kouknul jsem tedy na web tohoto, pro mne zcela neznameho, poskytovatele a malem mi upadla sanice. Uprimne receno, mam velmi velke pochybnosti, ale zaroven se nemuzu dockat, co z tohodle vypadne. Posudte sami: Rychlé připojení doma 30/30 Mbps 499,- Kč (Cena platí při úvazku na 12 měsíců. Bez úvazku 599,- Kč) Super rychlé připojení doma 60/60 Mbps 799,- Kč (Cena platí při úvazku na 12 měsíců. Bez úvazku 999,- Kč) U nas v baraku (a v nekolika dalsich ulicich) je natazena (kolektorem) optika, kterou napr. v soucasny dobe vyuziva pro svoje sluzby spolecnost Netbox (od ktere mam 8/4Mbit za 999,- mesicne). Co si o tom myslite? Je to vubec mozny? Nikki

Nikki (28.3.2008 11:45:51)

Jinak v zahlavi figuruje firma "CentroNet, a.s." (www.centronet.cz), sidlici na stejne adrese. I telefonni kontakt je stejny. Mate s touto firmou nekdo zkusenost? Opravdu by me zajimalo jestli je tohle vubec realne (jsme precijen v Ceske Republice a ne v Japonsku nebo USA)...

TTX (28.3.2008 14:13:31)

Proč by ne ? Na optice mužou poskytovat klidně i gigabit, jen zaleží na tom aby měli dostatečnou konektivitu

Anonym (22.7.2008 04:39:46)

a gigabit do nixu stoji par "haliru" horsi je to s gigabitem do zahranici, obavam se ze z takoveho rapidu to nebude tahat tak bleskove, z CR to klidne tech 60Mbps muze jet, tomu bych veril. Ostatne i vzduchem uz jde dnes tahat Gigabity (ale stoji to radnou palku a dosah neni nic moc a kdyz zacne huste prset, tak papa,)

XXX (15.8.2008 23:37:17)

běžte do piče skurveni pražačci ,, hovada zasrane zlodějskééé chcípněte vy kurvy zasrane , okrádate zbytek republiky , a pak si tahate domu 60/60 Mbit internet !!!!!! svině skurvenééé však navás vy piče pražske taky dojde , a luceren tu máme dost !!

Wagner (20.8.2008 14:26:05)

Ty asi nechápeš, že když my tady máme poskytovatele, kterýho vy nemáte někde nevim kde(pravděpodobně Horní a Dolní Kotěhulky), tak nikoho o rychlost neokrádáme, že?

Kossik (22.8.2008 11:39:14)

Ty jsi tady vazne chybel. :-) nikdo ti nebrani v podnikani a muzes si do vasi vesnicky dotahnout klidne 1Gbit.. :-) mimochodem muzes mrknout na nabidku 99 Max Progres a zacit nadavat i na Brnaky, ze si domu muzou tahnout 50/50 Mbit pod litr.. :-D

remesek (26.8.2008 03:12:33)

nezavid :P ja ten net mam doma a bylo tu par pripominek ze rychlost je polovicni a tak takze zaprve neni je uplna... za druhe zadnej s poskytovatelu internetu zatim neni schopen centrio zmerit protoze je to nejrychlejsi internet na nasem trhu :) (bych si klidaaanko mohl zalozit server s plno online hrama :P ) fakt upa super net s kamosem si tahame soubory cca 700mega cvelke a trvato asi tak 2-3 minuty :) no co muzete zavidet ale nebojte zatim sou to stodulky do konce roku doufam cela praha a jo abych nezapomel ... tak zbytek tak mozna za 10 let? :-D ne si delam srandu drzim palce at to jde co nejrychleji :) btw koukali ste na ceny upc za cca skoro 10x slabsi sluzby? 1600.- ??? a podobne?:D a tohle je jen za 499 a 699 (s rocnim uvazkem) :D cista stahovaci rychlost je 4.2mb/s +- up i down tak si vemte kalkulacky vidlaci a pocitejte za jak dlouho stahnu 40 mega :-D hhh

zdenek (15.4.2008 14:37:43)

Tak vám to můžu potvrdit ,teď jsem přišel od známých,včera jim to instalovali.Vše je pravda,rychlost nelze změřit,nenašel jsem žádný vhodný speedmeter,ale stahovala něco kolem 30M asi 10 vteřin,takže slušný,programů něco kolem 68.Jen co přijde nabídka jdu do toho,ať se jde UPC vycpat.Naštěstí bydlím na Stodůlkách tak se snad dočkám.

TTX (15.4.2008 17:26:59)

http://speedtest.net/

Kossik (23.4.2008 14:32:42)

Zkousel jsi speedtest.net? Ten mi prijde posledni dobou ze vsech nejlepsi.. Kdyztak sezen link mereni a poreferuj. :-)

Petr (29.2.2012 16:23:06)

RYCHLOST OPRAVDU ODPOVÍDÁ. Bohužel se stal 1. výpadek a již trvá 36 hodin.

Anonym (30.3.2008 21:23:14)

nabizi i pripojeni bez uvazku... tak si porid jejich pripojeni a kdyz se ti to za mesic nebude libit tak odejdi..

Nargon (30.3.2008 22:22:37)

Osobne bych byl opatrny. Na webu maji temer nulove informace o te sluzbe takze tam klidne muze byt nejaky limit nebo neco a ta sluzba uz nebude vypadat tak dobre. Dale jsem na jejich strankach (ani na www.centronet.cz) nenasel zadne IČO ani DIČ, abych si v obchodnim rejstriku overil jestli ty firmy opravdu existuji. Takze to zkus, jestli to pojede alespon polovicni rychlosti tak to bude opravdu dobra sluzba. Ale dobre si precti smlouvu, aby tam nebyla nejaka svinarna jako napriklad ze za zruseni sluzby zaplatis 5000 :)

Jméno : zeko (31.3.2008 19:07:17)

Centrio, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku jako firma zabývající se zprostředkováním obchodu a služeb a směnárenstvím, se jměním 200 tis. Kč. Majitelem je pan Quan Tan. Centronet, a.s. podniká od roku 2006 v elektronických komunikacích, hodnota neobchodovatelných akcií je 128 mil. Vedení je slovenské, v pozadí zřejmě stojí kyperská firma EPIC INVESTMENTS INTERNATIONAL LIMITED.

EL (17.11.2009 23:08:57)

Takže pouliční směs... :))

Luigy (2.4.2008 15:54:16)

Dneska mi psal kamos na icq jestli neznam nejakej poradnej speedmeter. Tak sem mu poslal link na speedtest.zive a on ze ten speedmetr je blbej, ze nedokaze poradne zmerit jeho pripojeni. Sem se zeptal co ma za linku a on prej ze ma optiku 50Mb/s :-D nejdriv sem si myslel ze je to jen opozdenej aprilovej vtip, ale kdyz mi poslal link na centrio.cz, docela mi sklaplo. Takze na tvuj dotaz jestli jim muzes verit - asi ano. kamos prez ne jede a je spokojenej. Jen by me zajmalo kdy to natahnou ke me do baraku (na velky ohrade...)

Nicolas (3.4.2008 21:56:43)

Tak jsem právě domluvil s jejich obchodním zástupcem a hned jsem šel shánět info na netu.Každopádně mi po rozhovoru s obchod.zástup. "spadla sanice" asi stajně jako tobě.Jestli to je opravdu pravda a opravdu dodrží to co slibují,tak konkurence může udělat PÁ PÁ PÁ.:-)Tedy prozatím co se týče Prahy 13(Stodůlek), kde má být komplet zasíťování do konce roku 2008.V kterých částech Prahy to budou rozjíždět dál,je prý otázka dlouhodobého plánování a to se prý ještě uvidí.Pár technických dat : IP Adresa-veřejná (pevná IP-100Kč/měsíc),Agregace 1/10,Připojení k PC formou Ethernetu (optika do baráku,svod do bytu klasika 8žil),Technická podpora zajištěna telefonem přímo na technika.Ještě jsem mu zadal pár otázek,prý to zjistí a dá mi vědět,ale každopádně když to shrnu tak o lepší nabídce nevím.Mít 50/50Mbps + 70 Tv programů + 2x Set-top-box + Telefon bez paušálu a to všechno za 999,- s DPH.No řekněte,to už přeci stojí za uvážení.Ještě podrobně pročtu všobecné podmínky,která mám na stole a jestli tam není nějaký ten háček,tak asi nejspíš do toho skočím.Když ještě něco vyzjistím,tak se tady ozvu...

Ota (22.4.2008 13:21:25)

Myslím že na Praze 13 půjde UPC do kytiček, jestli CenTrio splní co slibuje.

Anonym (3.2.2009 18:14:07)

no já zase doufám že se trochu vymlátí jejich ceny a kdo ví, třeba se dočkáme zlevnění :-)

Anon (12.10.2008 14:56:16)

No ty vseobecne podminky jsou vice nez zajimave, dosel jsem do poloviny a hned me tam zaujalo spousta veci, o kterych by se dalo pochybovat. Nejlepsi z nich je asi, ze firma muze udelit pokutu 10 000 Kc a to za jakekoliv poruseni podminek. To mi prijde jako hodne velike minus...

pepsa (6.4.2008 10:58:49)

Určitě to není blbost. U nás máme něco podobného... Nějaká firma Maxprogres poskytuje připojení po optice 25Mbps a 50Mbps, ale jenom do bytovích domů, což je škoda že nerozšiřujou svou síť do rodinných domů. Ale každopádně mám pár přátel kteří to doma mají a opravdu ta rychlost odpovídá.

Anonym (7.4.2008 21:18:24)

No nevim, neverim ze by mohli mit treba 100 zakazniku a kazdemu dat byt jen 3-5mbit. Natozpak nakejch 30-60mb..na to v cele CR nejsou kapacity

Anonym (7.4.2008 23:34:24)

ono vetsinou vetsina zakazniku nejede neustale naplno, vetsinu casu jejich pripojeni jen idluje..

Zajda (17.4.2008 11:32:49)

Kapacity jsou. Nejen O2 ma spoustu temnych vlaken. Zapoji se ale az to bude pro nej ekonomicky vynosne. Jelikoz je IP technologie zalozena na prepinani paketu, tak kapacita neni obsazena pokud nejsou prenasena data.

Kossik (9.4.2008 17:09:50)

A nevite nekdo, zda se to tyka pouze Prahy? Kupuji byt v Brne, kde je take optika NETBOXu. Ten ma sice pomer cen take celkem dobry, ale treba Brnenska firma 99 Max Progres nabizi mnohem lepsi. Proto kdyby slo vyuzit teto nabidky i v Brne, bylo by to bezva. :-)

Kossik (9.4.2008 17:23:35)

Na strankach centronet.cz uz maji i pokryti, ale je tam opravdu jen nekolik ulic z Prahy. Tak budu muset doufat na podobne lakavou nabidku od Netboxu :)

Martin (18.4.2008 20:15:18)

V Praze asi nebude problém napojit se přímo do páteře. Ale i ta má svou kapacitu. Je jasné že ta rychlost nebude garantovaná. Mě by stačily i 2 mb od O2, kdyby to fungovalo. Na co je papírová kapacita, když to padá.

Kossik (22.4.2008 17:46:37)

Garantovana asi ne, hlavne hodne zalezi na celkove konektivite poskytovatele. I kdyz si myslim, ze to tou rychlosti po vetsinu casu priblizne pojede. Dokud se k tomu nedostane par desitek notorickych stahovacu :-))

jayjay (22.4.2008 13:20:03)

no tady to testuje do 3O MB tak kdyby někdo poslal pak link že to opravdu jede touhle rychlostí....

jayjay (22.4.2008 13:20:40)

http://www.speedtest.net/

jayjay (22.4.2008 13:22:57)

speedtest.net/ testuje to docela přesně tak jsem zvědavej

jayjay (22.4.2008 13:21:31)

... speedtest.net/

lájoš (23.4.2008 17:31:07)

Dneska mi to nainstalovaly. Změřil jsem rychlost na dsl a delá to 38.62Mbps na připojení a 4.8 na stahování.

Kossik (24.4.2008 09:03:55)

S tarifem 50/50Mbit? Zkus kdyztak jeste ten speedtest.net .. Komunikace s firmou je na dobre urovni?

Anonym (24.4.2008 09:27:33)

achjoo, k cemu vam jsou nejake speedtesty, to je uplne nevypovidajici hodnota. testy jsou stejne prioritne razene a tim padem budou vzdy lepsi. najdi nejaky rychly FTP server a tam to testuj par hodin a uvidis co mas doma.

lájoš (24.4.2008 15:28:25)

Tak nevím kde to mam ještě změřit,na tom speedtestu jsem dostal hodnocení pět hvězd. A na vstupu mam 41685Kbps a na výstupu 64561.

Kossik (27.4.2008 21:14:14)

Tak to je podle me dost fajne.. :-) za ty penizky. Tak snad nebudou nasledovat vypadky a pokles rychlosti s pribyvajicima zakaznikama..

Anonym (8.5.2008 04:24:49)

Kde se dozvim jaky maj pokriti? A nebo tahaj optiku rovnou kazdymu az do loznice :D ?

Kossik (11.5.2008 23:51:06)

Momentálně jen Praha - Stodůlky. Přesné pokrytí ulic zjistíš na webu http://www.centronet.cz/index.php?page=pokryti

Kossik (11.5.2008 23:53:14)

Promin, tam to ted maji nejake zmatecne.. Nejlepsi bude asi vyuzit kontaktu na centrio.cz, tam ti urcite odpovi nejpresneji.

Anonym (13.5.2008 22:25:43)

Dobrý den, jsem jeden z techniků, kteří instalují produkty CenTria. Jen zde zareaguji na pár dotazů, které zde zazněly, co se týče rychlosti připojení, lidé jsou velice spokojeni, jelikož při tak vysoké rychlosti, jako je např 30/30 Mbps, normální uživatel nepozná, jestli to jede 22, nebo 30 Mbps, důležitější je download a upload, který je rovněž vynikající. Co se týče instalace, provádí se UTP kabelem, do kterého se pouští signál ze switche, to je koncové zařízení optického kabelu, který tento signál rozbočuje. Sám se těším, až to bude i u nás v domě Mohu jen doporučit.

Kossik (15.5.2008 11:41:09)

A firma Centrio využívá dřívější optické kabely firmy Netbox, nebo se jedná o nově tažené kabely? Psalo se níže, že nabídku od Vás dostal stávající zákazník optiky u Netboxu.

unpwn (12.7.2008 13:29:31)

Dobry den, vim, ze asi jako technik nebudete vedet tolik o planovanem pripojeni dalsich casti Prahy, ale psal jsem na CenTrio e-mail a neprisla mi zatim zadna odpoved. Chtel jsem jen vedet na kdy se tak planuje pripojeni Prahy 12 ? Konkretne ctvrt Modrany. Diky za odpoved.

Haf (18.5.2008 06:33:14)

Lidé-přesvědčení demokracie-vše je v lidech. Když porovnám města a městečka a vesnice tak je obrovský rozdíl ve všem, ale zisk a daně se tvoří tam i tam. Bydlím na malém městečku zvaném Slušovice , kde se vyráběly počítače i přes enbargo jako první ve střední Evropě a optika je u nás položená od roku 1988, která leží v zemi a nikdo se o ní nestará ji zprovoznit. Po roku asi 1995 to tady na městském úřadě ovládli lidovci a tím rozvoj kabelovky internetu atd. navždy skončil. Je jich tolik (ani nevím kde se vzali) ve volbách jich nejde odstranit, neboť vždy vyhrají. Je to rok jsem poslal dotaz jestli bude nějaká modernizace ani neodpověděli. Neustále brečí nejsou peníze,ale do kostela vrazili už dobrých pět milionů a staví byty pro zaměstnance a jejich děti atd pod zástěrkou sociálních bytů na které jsou dotace. Jo kabelovka je městská a když se stavila tak ji každý musel ještě podpořít 5000,- tisíci. Letos jsem se už nasral a koupil Tv O2 no a mám už aspoň stereo a kvalitní obraz neboť nemám na výběr. Kvalitní internet to je hudba budoucnosti, kromě O2 nic. Na druhou televizi jsem naladil místní převaděč analogu a v roce 2008 tam je ČT 1 a zrnitá Nova a za to platím ze zákona. Já vám to přejí nejsem závistivec, ale v této republice stojí vše za hovno. Ve městech díky zisku je rozvoj enormní a tam kde zisk není kupte si smetáky.

Kossik (19.5.2008 09:15:36)

Bohuzel je to vzdy o tom vedeni mesta. Jak se ho ujme. Jestli nejste spokojeni, porad tu mate Zlinsky kraj a dalsi instituce, kde je mozne si stezovat. Pripadne kontaktovat konkretni poskytovatele napriklad ze Zlina a pokusit se je motivovat. Pokud by bylo dost zajemcu a kabely by tam opravdu uz byly v zemi, neverim, ze by firma nemela zajem. Za pokus to urcite stoji. Hodne stesti..

George (3.7.2008 19:08:35)

Tak už ho mám taky. Ale co koukám na rychlost uploadu tak není větší jak 8Mbit. Tři dny stále stejná rychlost, ne že by to nestačilo, ale je psáno 50Mbit. Měl jsem tu technika, který na nic nepřišel a trvdil jen že neni garantovaná rychlost, takže podle nich může být klidně i jen 2Mbit. A asi to bude klesat, čím víc lidí to bude mít :-(

Kael (3.7.2008 21:56:25)

A kde to měříš? Na všech českejch, co jsem zkoušel mi to taky ukazovalo 8, ale když skutečně něco odesílám, má to mnohem víc a i speedtest.net ukazuje kolem 25Mbit

Kossik (9.7.2008 14:25:43)

Přijde mi, že speedtest.net využívá pro měření více threadů, čili když něco uploadujete, může být rychlost 8Mbitů, ale pokud by jste uploadovali další soubor, rychlost prvního uploadu to nijak neomezí. Nebyl by to první poskytovatel, který by měl upload takto řízený.

Lubiii (9.7.2008 22:05:58)

Kael - jak dlouho si prosím tě čekal na připjení? Už je to 10dní co jsem podepisoval objednávku u jejich podomního obchodníka a stále se mi nikdo neozval. Volal sem na jejich linku, tam mi nic neřekli. Na dotaz přes webový formulář taky žádná odpověď.

DiGi (6.8.2008 22:42:09)

To může být i problém v routeru. Například ze staršího Asusu WL-500g.Deluxe jsem více než 18MBit/s nedostal. Přímé připojení nebo s jiným routerem chodí v pohodě. Ten router prostě nedokázal větší přenos mezi WAN-LAN. Download podle speedtest.net stabilně 48MBIT, Upload ~50, ping 3 ~ 5 ms. S UPC byl ping na stejný server 7 ~ 10ms.

Kael (3.7.2008 21:54:08)

Mám od včerejška 50/50 mbit/s a download zatim skoro nadoraz, upload tak poloviční, ale nestěžuju si. Doporučuju měřit rychlost na speedtest.net, zatim pokaždý download kolem 45 mbit/s, upload 25 mbit/s.

Lada (1.2.2009 13:14:24)

Jak velká je prvotní investice do tohoto připojení?

EL (11.2.2009 21:59:32)

však si to obědnejte všichni a potom uvidíme, všeho dočasu...

Anonym (16.3.2009 15:01:03)

Mezi obědem a objednáním je rozdíl ... co si myslel tím "obědnejte si"? :o)

DaemonCZ (2.5.2009 17:32:39)

Určitě je zajímavé zjišťovat, zda-li připojení dosáhne skutečně 30/30Mbps, respektive 50/50Mbps, ale podle mě je to naprosto zybtečné, protože ve většině příspěvků, které jsem našel se pohybovala okolo 70% max. rychlosti připojení. A i kdyby to tak opravdu bylo i u Vás, tak si vezměte v úvahu cenu a opravdu zde není žádný prostor pro rozhodování, protože nabídka je opravdu bezkonkurenční. O2 ADSL 8Mbps - 497Kč, UPC 10Mbps 499 - Kč. Navíc jejich nabídka TV (70 kanálů) + Net 50/50 Mbps + Telefon (volání za 0,99Kč) za 999Kč vč DPH je opravdu bezkonkurenční.

nikdo (25.8.2009 23:03:39)

mám jejich kompletní nabídku trio, net zatim jede bez problémů průměrně 40/40, příjem TV taky dobrý jenom ty jejich setopboxy sou hrozný, mám HD a HD + HDD, reakční doba ovládání je na můj vkus dlouhá a vůbec celej styl jejich ovládání mi přijde dost nepohodlnej (UPC bylo lepší), například nahrávání u toho s diskem je takovej menší porod a navíc si to občas tak nějak úplně dělá co chce a jako bonus disk jede nonstop a topí jako prase...takže doufám že budou nějaký updaty firmwaru a zlepší se to, jinak zatim spokojenost i s podporou, protože sem hned po instalaci musel shánět někoho na výměnu toho boxu s diskem protože okamžitě umřel :)

Leos Literak (27.2.2010 08:38:54)

Včera mi ji instalovali, dnes ji chci rušit. Ten settopbox je nepoužitelný, mizerné ovládání a strašně pomalý. Speedtest ukazuje 15/8, což je oproti 50/50 docela rozdíl.

Bubak (5.9.2009 14:43:32)

Centrio mám již několik měsíců, zatím bez výpadku. Stabilita a rychlosti OK. Link na speedtest.net: http://www.speedtest.net/result/557325772.png

Adam (5.10.2009 15:04:11)

Zrovna dnes mi přišla nabídka na "Trio"kde je možno si objednat net 100/100Mbps. a objeví se v nabídce i (pro zatím) 6 TV kanálů v HD.Bydlím ve Stodůlkách. Byl jsem jednim z prvních uživatelů Centria a jsem nadmíru-přes počáteční potíže-naprosto spokojen.

Nub. (15.11.2009 19:55:56)

Ahoj všem, nemohu nikomu bohůžel doporučit. Vyjma toho, že jak již bylo zmíněno - negarantovaná rychlost atp... Jim permanentně padá síť, což o to, stát se může vždy, ale jejich přístup řešení problému ? jeden den zavoláte, operátor slíbí, že do 2 dnů to vyřeší. Za dva dny nic, za 3 dny také nic, za týden také nic, za 14 dní zavolá mameluk, že teda se na to přijde podívat a nepřijel. Nejsem sám, kdo má stejný problém, takže to výjimka určitě není. Rychlost mají dobrou, ale když vám víkend co víkend nejede net a v týdnu jen zřídka, je to na prd. Mějte se hezky a pevné nervy :)

Jarda (8.1.2010 19:39:19)

Já si na internet nemůžu stěžovat, i když rychlost je občas menší, ale jinak je to plně funkční. Trochu mám připomínky spíš k výpadkům televize.

jj (21.1.2010 23:27:20)

já si ted objednal netbox 100/100Mbps + digit. TV za 806Kc/mesic, a navic prvnich 6 mesicu za 286/mesic, lokalita Havl. Brod http://www.netbox.cz/site/cz/balicek-opti.html takze verim ze je to mozny

bohour (16.6.2010 15:25:18)

POZOR pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu). Pokud ji sami nezrusite v dobe 30 dnu, tak se automaticky prevadi do dalsiho roku !!! viz podminky: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.

michal (23.6.2012 12:58:59)

To jsou klasické všeobecné podmínky... co jinýho mají taky dělat??? Už vás vidim jak by vám to po roce trvání vypnuli... to by jste zase začal řvát proč jste mi to zrušili??? Od smlouvy můžete kdykoliv odstoupit a začne vám trvat klasická výpovědní lhůta jeden měsíc. Takto fungují všechny služby ... například O2, T-mobile by jste musel platit celej rok navíc, kdyby jste to včas nezrušil!!!!!

jump (11.9.2012 16:29:55)

Ano a proc to nelze prodluzovat vzdy jen o mesic? V pripade ukonceni 30 dni predem, ale ne na 12 mesicu automaticky.

marphy (17.8.2010 08:57:41)

ma nekdo zkusenosti se specialni nabidkou centrio optimum (internet 10/10 s tv)? stoji o neco malo vic nez UPC Fiber Power 10 ale krome rychlejsiho uploadu nabizi i hd settopbox a 2 tematicke balicky. jen co sem vycetl se bojim pomaleho internetu do zahranici (youtube, picasa, torrenty, ...) a pomalych reakci settopboxu. marphy

alibaba (10.8.2011 14:16:18)

mame optimum light rychlost internetu mame mit 10/5 mbit ale bezi nam 1/1. mesic piseme volame na centrio aby s tim neco udelali ale jen nam slibujou ze do konce tydne udelej tak se to vlece uz 4 tydny. neverim uz jim ani slovo. pretahli nas od UPC a byla to nase chyba. Tam takove problemy nebyli.

Marais (16.8.2011 14:27:47)

Mám absolutně stejný problém. Jejich obchoďák sliboval 10/5 v optimu light, ale taky máme 1/1. Volám, slibují a nic. Šel jsem k nim jen kvůli TV programům ve španělštině a italštině, které jsem původně neměl. Přemýšlím co dál.

alibaba (20.8.2011 15:28:18)

Konecne po mesici otravovani nam zrychlili internet na 15/15 za puvodni cenu. Mohli to udelat hnet a nestalo by to nas tolik nervu.A tomu obchodakovi panu Rosochovi jsme poslali sms ze nema lhat a ze na sidliste vubec nemusi chodit proto ze kazdy se dozvi o jeho jednani.

sniper (19.8.2010 00:49:36)

Tak od pulky cervence mam od nich 100mbit a nemuzu si stezovat. Kdyz si notas pichnu primo na kabel od nich, tak to tim 100mbitem jede up i down (mereno pomoci scp na server na pateri). kdyz se pichnu normalne za svuj routerik tak to klesne prumerne na 40/40, ale to je tim, ze to ten minirouterik proste rychlejch nezvlada. Musim si koupit neco poradnyho (holt kdyz ma clovek doma defakto pater, musi mit k tomu odpovidajici HW). Obcas zlobi TV, coz ale u IPTV ocekavam. Neni to nic hroznyho, takze zatim muzu vsem doporucit. Lokalita Praha - jizni mesto (roztyly). Dost silne uvazuju o prikoupeni pevny IP

Archi (13.1.2012 15:45:37)

Centrio v zadnem pripade nedoporucuji 1.Ip adresi jsou stejne s nekolika uzivateli technik Centria tvrdi ze je to normalni coz je absolutni nesmysl 2.Cena za Centrio uvazek 1169Kc je neodpovidacici sluzbe 3. televize velmi casto nefunguje 4. jednani z jejich zastupci je velmi jednostrane. Jejich vekovy prumer je cca 25.let,tezko od takoveho nezkuzeneho cloveka muzeme ocekavat sotva slusne vystupovani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je my jasne ze tyto lidi zavrou na 14.dni do tzv.sanatoria kde jim husti do hlavy jak se chovat k zakaznikovy,jenze skutecnost je naprosto jina!!! 5. Uz jsem tady cetl pozor na peclive prostudovani smlouvy ,coz mohu potrvrdi i ja. Mensi pismenka jak jsou smlouvy napsane tezko existuji,clovek musi mit lupu!!!!! 6.Centrio nebrat!!! Velmi nedoporucuji!!!!!!

anonym (19.2.2013 22:56:04)

Naprosto souhlasím,prodali jsme byt a chtěli odhlásit jejich služby,vrátili jim jejich zařízení,to si slečna převzala,ale platit prý budeme muset dál.Jednání toho kluka byl jen výsměch a arogance.Nic horšího než Centrio jsem zatím nepoznala a tak pro všechny velké varování ne Centrio!!!!!!!!!!!!!!!Jen z vás tahají peníze!!!!

tomáš (4.6.2015 17:21:02)

DÍKY UŽ JSEM SE ROZHODOVAL ŽE ZÍTRA JIM BRNKNU

virom (7.3.2012 19:29:12)

Ano je to možné. Spíš mě přijde nemožné v dnešní době platit 999,- za 8/4 Mbit. To je příšernost.

alca (24.8.2012 15:24:08)

ano, je to možné, již 2 roky využívám a jsem nadmíru spokojená. Super. Internet rychlý, televize se neseká jako u UPC, proste bomba.