Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > riomedia

riomedia

anonym (28.8.2010 20:44:33)

Naprostá spokojenost FTTH 50/50 za 475 Kč a základní televize a telefon - špica!

M.P. (30.8.2010 13:00:17)

Já tedy moc spokojený nejsem, spíše na...zlobený. Třídenní výpadek sítě nikdo neřeší. A technická podpora - hrůza! Kdyby ta linka technické podpory byla alespoň zdarma. Po zavolání se ozývá stále stejná prudící melodie a plechová huba opakuje, že technici hovoří, a že se vám budou brzy věnovat. Musíte vydržet nejméně půl hodiny. Kdo má ale platit účet za telefon? Zajímalo by mne, kolik techniků tam pracuje. Tipuji tak dva na celo ČR.

anonym (30.8.2010 16:29:51)

Jo, v technické podpoře jsou rezervy. Nicméně, když jsem něco řešil,tak určitě a pouze emailem. To docela jde - za tři dny bylo vyřešeno. Telefonicky děs. Nicméně ftth za tu cenu za to stojí!!!

T (3.9.2010 00:26:02)

Rio alespon na ceskolipsku stoji za hovno. Je to des a minimalne pulka klientu jim utekla, protoze vypadky na optice trvajici i par dni na ty asi neni nikdo zvedavej. A co udelali s wifi radeji ani nekomentuju. Pokud ta optika jede, pak je to samozrejme bez debaty luxus.

anonym (12.9.2010 21:37:27)

Kdo Vám nabídne takovéto připojení za takovou cenu? Technologii FTTH? Čekám na tip!

doglas (19.9.2010 10:16:01)

hm... a co je lepsi FTTH co vecne nejde, nebo drat, co funguje OK. :-(

anonym (12.10.2010 10:43:34)

FTTH jde bez problémů a je to nejperspektivnější technologie.

1olomouc@email.cz (10.1.2012 23:13:01)

Ahoj, nasi firmu Erkor, kde jsme si objednali a zaplatili internet, prevzal v Olomouci taky rio media a je to pr....oblém, máme casto výpadky, moc teda na to nereagují.. Ten základní poplatek byl ca 7.000,- kc na byt, kdyz od nich odejdeme, tak to zas dáme nekomu jinému a moc si mozná nepolepsíme.. Takze tuhle firmu nebrat :-(((

Aleš (30.1.2012 12:21:29)

My měli taky Erkor a byli jsme s nima moc spokojení, ale od té doby co přešli pod rio tak se to nedalo, ani teď. Pořád jim to padá....no k nám ani nepřijeli když to nejelo. A taky to placení bylo snazší. Jednoznačně souhlas NEBRAT :((((

anonym (29.4.2011 23:49:14)

K čemu vám je takové připojení, když 3/4 času to jede hrozně a 1/4 vůbec? Ano takové připojení je k ničemu. Když se dožadujete u Riomedia nápravy, lžou vám telefonu a pokud budete chtít odejít začnou vás vydírat a ještě hrozit. Skutečně takové otřesné připojení k internetu nikde jinde snad nenabízí. Již třičtvrtě roku neustálé problémy. A když to jede jeden den tak jak má, tak je to opravdu svátek. Většinu času to buď nejede nebo sou sekundové pingy. Většinu času to v náhodných intervalech na ještě náhodnější dobu vypadává atd... Podíváte-li se po internetu, zjistíte že podobných stížností je nepočítaně. Někdo by s těmi lháří, podvodníky a zloději měl zatočit. K čertu s moderní zlodějskou organizací zvanou Riomedia.

anonym (8.2.2011 10:16:48)

Já jsem z Lípy a moje známá u nich pracuje, prý jim vodešlo už skoro 2 tisíce lidí, ale nesmí to nikam pouštět ven. Jen co já vím tak všichni mí známí a sousedi už jsou pryč a u novýho poskytovatele jsou MOC spokojení. RIO je BLIVAJS. Ta jejich linka je úplně na hovno, protože tam stejně nidy nic nevěj a pořád se vyptávaj a vyptávaj dokola a dokola. Nakonec si vemou vaše číslo že vám zavolaj a vykašlou se na vás. Nakopat je do prdele hajzly zasraný.

OSPF (7.9.2010 12:02:08)

NO to vite, prekopla optika to je svina :)

anonym (7.2.2011 23:18:42)

Naprostý souhlas, děs, běs a hrůza !!! Výpadek klidně celý víkend a nikdo to neřeší. Jejich slavné FTTH a jejich 50 Mb je k ničemu. Televize se jim seká pořád a je to katastrofa. Ta společnost všude lže jak jim to běží a funguje, ale ve skutečnosti od nich utíkají zákazníci houfem. Z našeho domu už jsme zbyly jen dva já poslal výpověď dnes. Radím všem pryč od Riomedia !!!! a obloukem se jim vyhněte, jsou to zmetci co chtějí jen vydělat prachy a na zákazníky kašlou jak to jen jde. Na tu linku se dovolat je zázrak a technická podpora je naprosto k ničemu. A to si prosím projděte i ostatní diskuse, kterých je o jejich tech. podpoře až až. Snad to brzy prodají a veznete to schopný poskytovatel, já jim na jejich RIO data zvysoka kašlu.

anonym (8.2.2011 07:39:23)

Tak jsem byl dlouho trpělivý, ale i mě už došlo, že to s Rio Media nejde. Je to naprostý hnus a humus !!!!!!!!!!!!!! Všichni se ně vykašlete. Včera od večera opět jejich slavná optika FTTH 100 Mb nejede a výpadky přes víkend pořád. Nikam se nedovoláte, jejich podpora - výsměch !!!!!!!!!!, 3x jsem tam volal a prý mi zavolají z toho jejich monitoringu zpátky. NIKDO NEZAVOLAL, jsou to kreténi a zloději. Všechny pře nima varuju a jestli mi některý z nich přijde pod ruky tak mu zakroutím krkem !!

lenoch (10.9.2010 22:35:11)

Fuj, to je reklama 'zaměstnance'? Rio ve F-M už taky stojí za h.... To co provedla s bývalou 802-kou (dříve Mattes, ještě dříve Applet) by mělo být hodnoceno jako trestný čin odčinitelným pouze veřejnou popravou celého vedení. Pravidelně nepravidelné výpadky na optice. Klidně jim to vypadne v pátek večer a zapne se to až v neděli dopoledne. A jsou v naprostém klidu. 10-30min výpadky jsou relativně běžným jevem. Technická podpora na placeném telefonu pokud se vůbec dovoláte je ve stylu: 1)Nám to funguje, chyba je u vás, 2)Odpojte router, připojte PC na přímo, no ale nám to funguje, chyba musí být u vás. Do teď alespoň dobře fungovalo ADRL na 5GHz Wi-Fi. Nyní jsem už ve firmě zaregistroval výpadky i zde. Začínám pomalu registrovat ve svém okolí (sice zatím velice ojediněle) osoby co je zrušily a přešly na ADSL. Navíc po "vylepšení" cen a parametrů VOIPu (VOX) začíná být čím dál méně důvodů u nich zůstávat.

peju (17.10.2010 18:41:47)

Riomedia - to je děs a hrůza. To co udělali s bývalým CL-Netem by mělo být skutečně trestné jak už někdo podotkl. neustálé výpadky, neochota servisu no hrůza. Dokud to byl CL-Net bylo to bez problémů. Nyní jsem rozhodnut odejít jinam, protože horší už to být nemůže.

anonym (10.1.2011 17:21:26)

a jinak v pořádku? radím každému aby se Riomedia velkým obloukem vyhnul jinak vás okradou a ještě zažalujou.