Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > BEST NET Hradec Kralove

BEST NET Hradec Kralove

atpl (8.8.2012 09:20:24)

Chtel bych vsechny varovat pred timto nesewrioznim poskytovatelem internetu z Hradce Kralove. Mel jsem pripojeni od tohoto poskytovatele vice jak dva roky a to pro to, ze jsem musel investovat do pomerne nakladne anteny a wi-fi routeru. Pozdeji jsem ale zjistil, ze se pouze zbavovali starych zasob a za predrazenou cenu mi nainstalovali velmi jiz dva roky stary model, ktery nezvladal naroky moderniho internetu. Dva roky jsem s nimi bojoval, protoze internet kazdou chvili nesel, nekdy i nekolik dni. Jejich absolutni nezajem vyvrcholil tim, ze mi sdelili, ze antenu kterou mi sami prodali a nainstalovali, nema dostatecny vykon. Dalsi co zjistili, ze jsem pripojeny na uzel, ktery je uz davno odpojeny, takze jsem vlastne nahodou chytal mnohem vzdalenejsi signal. Tato legrace a absolutne neprofesionalni pristup me stal 5000 Kc za antenu a 1000 Kc za Wi-fi router (a to jsem jeste zjistil, ze se v te dobe ten router prodaval 400 Kc!!!!!). Jsou to jenom amatersti zlodeji, kteri se tvari jako profesionalove. Varuji vsechny pred touto neseriozni firmou, ktera z vas bude tahat jenom penize.Takze zaver zni: VYVARUJTE SE TECHTO ZLODEJU!!!!!!!!

anonym (18.3.2014 21:09:21)

BEST NET Na mém pozemku měli antény a dluží za dva roky.Jsou to podvodníci.Pozor na ně!