Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > výpověď pevného internetu T-mobile

výpověď pevného internetu T-mobile

Václav (20.3.2014 08:37:13)

Ahoj, mám problém s T-mobile: již pátý rok jsem měl tarif BAV SE a internet v mobilu, vzhledem k tomu že jsem se přestěhoval a v místě nového bydliště nebyl žádný wifi poskytovatel, přibalil jsem ke smlouvě ještě pevný internet T-mobile basic (do 3,5mb podpultovka jak říkají). Koncem roku jsem byl osloven z T-mobile, že bych měl možnost přejít na nový tarif s námi s síti+ protože letos mi bude 27, když jsem přepočítal učet a zjistil že bych platil jen o něco málo víc a měl vyšší FUP tak jsem souhlasil.Jenže cena nezahrnuje sms do jiných síti (to mi nikdo neřek) a protože manželká ma Tesko mobile tak jsem na konci měsíce platil lidových 1200kč za vše... což je dokonce 400 víc než obvykle, operátor mě ujistil, že je to díky přechodu tarifu z bav se na s námi + v polovině měsíce, další měsíc jsem si nechal aktivovat 100sms navíc za pouhých 50kč navrch( fakt supr další prachy navíc) a platil "jen" 1000kč .. Takže mě to dopálilo a protože v květnu končí smlouva, chtěl jsem odstoupit. Vtipně mi ale bylo poznamenáno, že zrušit to můžu ale budu platit za ten, omlouvám se "debilní pomalej internet" (do 3,5Mb/s - reál je 1,7Mb) navíc 300kč, protože u něj běží ještě rok a 4 měsíce smlouva... na jednom foru kam jsem tento dotaz taky dával mi bylo doporučeno, že bych měl vypovědět komlet smlouvu s 20% odstupným a tak jsem si spočítal 350kč*16mesíců*0,2(20%) no a věřte nebo ne, při potvrzení této výše u T-mobile mi byla vzdělena částka dvojnásobna protože prý odstupné se počítá z 650 kč protože se prý do toho nepočítá sleva 300kč za hlasový tarif... má na to T mobile právo??? díky za rady

anonym (21.3.2014 11:14:44)

Dobrý den Zkuste se obrátit s Vaším dotazem na infolinku D-Testu : 299 149 009 v době od 9:00 do 17:00 pondělí až pátek.

Jarda (24.4.2014 13:19:03)

To jsou bohužel běžné praktiky "velké trojky" a vesměs se nelze bránit, pokud je vše pod smluvním úvazkem...:-( Nejlepší je využít nabídku, která je poměrně široká a bez úvazku. To nabízejí např. virtuální operátoři... Já takto od T-M přešel k City Mobile a nyní u nich budu mít i pevný internet. Já to měl ovšem navíc s pokutou za předčasné ukončení smlouvy. Ale přechod se vyplatil, ušetřím stovky korun měsíčně.