Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > O2 změna z VDSL na ADSL

O2 změna z VDSL na ADSL

mvas@atlas.cz (17.9.2014 20:53:51)

O2 mi změnilo připojení z VDSL 20Mbit na ADSL 8Mbit. Od ledna 2013 jsem byl (spokojeným) zákazníkem na VDSL 20bit, ale před několika dny jsem odmítl nabídku na O2TV. "Trest" se dostavil, změnili mi rychlost z 20Mbit na 8Mbit a na zákaznické lince mi tvrdí, že jsem VDSL nikdy neměl. Ale na webu O2 mi stále pro mou adresu inzerují 20 Mbit. Našel jsem v mobilu SMS z ledna 2013, kterými mi potvrzují navýšení rychlosti. (mám důkaz, že nejsem blázen :-) Vysvětluju si to tím, že "moje" VDSL potřebovali pro někoho jiného s O2TV. Stalo se to i někomu jinému ?

geronimoh (17.9.2014 21:56:01)

Před pár lety, když u nás v obci ADSL zaváděli mi snížili rychlost ze 4Mbit na 2 Mbit a tvrdili, že jsem 4 Mbit nikdy neměl. Tehdy to byly zvlášť tarify a argument, že bych neplatil víc z a4Mbit, když mi jedou 2 Mbit je vůbec nezajímal. Po nějakém čase mi jen tak opět pustili 4 Mbit a kdybych jim zavolal, tak by nejspíš tvrdili, že mi to tak jelo celou dobu.

Pvl (18.11.2014 13:37:21)

Co píšou na webu o2 je jedna věc a skutečnost je jiná.

Bred (19.11.2014 20:38:44)

Před rokem mi skokově snížili rychlost na VDSL z 12 na 8 Mbit. Snížení rychlosti mi potvrdil i technik na zákaznické lince s tím, že to tak prostě musí být. Mé argumenty ohledně předchozího bezproblémového, naprosto stabilního připojení, vůbec nebral v úvahu. Je mi tedy jasné, že část mojí linky pro někoho potřebovali.