Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Satelitní internet - jaký?

Satelitní internet - jaký?

Zooh (19.10.2014 22:44:49)

Dobrý den, prosím poraďte mi. Chci se přestěhovat na stálo na chalupu. Jenže tu není žádný normální internet. Zatím jsem tu byla přes Vodafon mobilní internet, který je i přes všechny "turbo" reklamy pomalý jak blázen. Ptala jsem se na O2 a ti mi řekli, že na mě kašlou, aby mi sem zaváděli internet (přitom tu prý telefonní linka někde hned u sousedů nějaká je). Máme satelitní televizi od UPC, ale na jejich webu nic o satelitním internetu nevidím. Jen kabel. Takže jediné co mě napadá, je satelitní internet. Potřebuji internet k práci, takže potřebuju nějakej alespoň normálně rychlej. Tedy ne že kliknu na stránku a půjdu si udělat kafe. Doma máme od O2 ten středně rychlej a jde to. Nepotřebuji super rychlej, protože ty tarify satelitních internetů jsou šílené. Takže bych se ráda vešla pod litr za měsíc. Poradíte mi nějakého poskytovatele? Trochu mě štve, že se to asi nedá napojit na ten satelit od UPC, že budu muset mít vedle sebe dva ty přijímací paraboly. Navíc tomu naprosto nerozumím, potřebovala bych aby mi někdo řekl: zaplatíte tolik za montáž + tolik měsíčně. Tečka. Ale všude jsou na výběr tuny druhů přijímačů a tamhle toho a nemám tušení co s tím. Navíc všechny weby společností co nabízejí satelitní internet jsou hrozně divné, často v angličtině a takové nedůvěryhodné. Můžete mi cokoli k tomuto tématu poradit? Jsem z toho opravdu ztracená. Díky

jaroslav.stritecky@intv.cz (21.10.2014 10:56:04)

Přeji dobrý den, reaguji na Váš dotaz. Zkuste prosím kontaktovat společnost INTV - je to největší poskytovatel satelitního internetu v ČR. Telefon +420 224 222 802 Ing. Pavel PODHORNÝ nebo pavel.podhorny@intv.cz. Než mu budete volat nebo psát: - bude potřebovat znát přesné místo instalace služby tak, aby ho našel na www.mapy.cz . Je to z důvodu, aby byl schopen posoudit, zda je v místě viditelnost na satelit - Vaše požadavky na službu - jestli potřebujete statickou veřejnou IP adresu, jestli budete používat připojení do vpn Společnost nabízí cca 20 produktů, záleží jen na tom, najít takový, aby zákazníkovi vyhovoval co nejlépe. Instalaci Vám také provedou, navíc je možné provést instalaci vlastními silami. Nejlepší je ale kontaktovat výše uvedeného, určitě Vám poradí nejlepší řešení. S pozdravem Ing. Jaroslav STŘÍTECKÝ INTV spol. s r.o.