Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Dostupnost a inzerce služeb na těchto stránkách

Dostupnost a inzerce služeb na těchto stránkách

Darek (16.3.2015 15:00:52)

Dobrý den, mám otázku zde na těchto stránkách jsem si zadal adresu na zjištění internetového připojení konkrétně ADSL/VDSL či jakákoliv jiná kabelová verze bez fup limitu. Na Větruši 1241/25 ÚnL 40001 ale když jsem se doptával daných dodavatelů na dostupnost. tak mi bylo sděleno že by je zajímalo kde jsem to vyčetl že na dané adrese nemají dostupnost jejich služeb Viz O2,Eri VDSL/ADSL a Fast VDSL. Jaká jena těchto stránkách spolehlivost informací.... Popřípadě bych chtěl vědět jestli když opravdu není dostupnost tak jestli mám smůlu a musim na bezdrátový internet se kterým mám velmi špatné zkušenosti, nebo jestli je nějaká jiná možnost jak dosáhnout na kabelový net. předem děkuji Darek Živnůstka

Pepix (21.3.2015 17:10:34)

Škoda, že jsi neuvedl, jak daleko jsi od ústředny a jaké rychlosti ti to nabídlo. Já jsem od ústředny 1350 metrů a mam VDSL 20 kbit. Když bych si zadal dle adresy, tak mam pouze ADSL 6144 kbit. Tady záleží na vzdálenosti a kapacitě sítě v dané lokalitě.