Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tak co Nextra?

Tak co Nextra?

Petr (17.5.2003 23:51:36)

Cetl jsem o problemech Nextry (vesmes dubnove prispevky) Uz se to zlepsilo? Mam zajem vyuzit te instalace zdarma a objednat si to ... Diky za odpovedi

Erza (18.5.2003 00:55:57)

Ono ani tak neslo o problemy Nextry jako spis o problemy Telekomu (to znamena ze ty vypadky se dotkly i vsech ostatnich firem) Ted uz vsechno jede tak jak ma.. (hlasene vypadky Telekomu se daji vycist na strance Nextry)

Dogbert (19.5.2003 13:38:39)

No a ted jim to zese nejede ;-(. Helpdesk Nextry tvrdi ze o tom vi, je to v moci CTc a oni s tim nezmuzou nic. Lizatko na Call Centru CTc mi tajemne sdelila, ze snad na tom nejaci technici pracuji, ale ze to jiste nevi. Ale ze ji tam vola hodne takovych jako ja, takze to asi opravdu nefunguje...

Nextrák trpící (8.6.2003 04:36:53)

Na svých stránkách má Nextra uveden jediný výpadek kdoví odkud. Takže tam se mnoho nedovíš. Kdyby to aspoň jeden týden fungovalo bez problémů !!! A když je to u všech stejné, proč ve všech diskusích čtu jenom stížnosti nextráků?

Mlz (8.6.2003 15:07:09)

Tyto problémy jsou opravdu individuální. Taky mám připojení od nextry a od vyléčení "dětských nemocí" typu FTP issue je vše jak ma být. Kolega má stejné připojení 11 dní bez výpadku a vše v pohodě.

Vláďa (5.6.2003 20:43:03)

Poslední dva dny to třeba padá každých pět minut!