Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Český bezdrát

Český bezdrát

Barca (5.1.2004 15:42:15)

Hi! Plz nema nekdo z vas zkusenosti s timto ISP? Jestli ano byl bych velice vdecny pokud by se se mnou podelil o sve zkusenosti. Napr jak je to priblizne s rychlosti, za par pingu na seznam bych byl velice vdecny!!! Predem mnohokrat dekuju

Karel (9.1.2004 20:52:53)

No do konce roku to bylo uplně super, ale ted se to začíná pomalu ale jistě horšit, pingy skáčou, rychlost se celkem drží na 45-50, ale pingy od 26ms do 200ms. :o(.

Nargon (9.1.2004 23:41:14)

no asi se cesky bezdrat dosal do bodu s kritickou hodnotou pripojek kdy je rychlost mizerna, chce to bud pridat hodne ale vazne hodne pripojek nebo jich nekolikset odebrat

Troska (10.1.2004 11:13:47)

Do konce roku dobré za přiměřenou cenu. Teď po zvýšení DPH a nutnosti připlatit si za porty skoro 850 Kč, je to už podstatně horší. Dále varuji před modemem s routrem ASUS 6310ev. Po přechodu na tento modem z bezproblémového Speedtouch 510 i, dochází k výpadkům. Programy P2P typu Emule jsou nepoužitelné. Dochází k resetování ze strany serveru a to i přesto, že modem mám nastaven podle mě správně (konzultováno, nikdo zatím neporadil).

Karel (10.1.2004 17:13:09)

Tak vidim, že nejsem sám, takže bych to od nich už nebral, budu asi vypovídat smlouvu, mají nejvyšší ceny a čekal jsem, že se mi agregace jak jednatele firmy slibujou neprojeví a ted?Už to hazí taky na telecom a kdesi cosi jak TELE2 kterou jsem měl předtim...

lafa (14.1.2004 15:40:43)

Je to ted fakt hruza pingy kolem 200ms a s tim modemem ASUS ma taky problemy.Časte vypatky opojovani p2p třeba 2* za hodinu ale jen občas a nejdou zakladat hry a určitě mnoho dalšího.nenašel by se tu někdo jak to vyřešit??Tedy kdo alespon trochu rozumí tomu nepřehlednému nastavení ADSL routeru ASUS.

Karel (14.1.2004 22:18:10)

S tim jejich podělaným modemem to nelze udělat, hlavně, že je drahej jak svině a nic. Prostě to nepodporuje. Například modem Alcatel Speed Touch 510i za 1000,- Kč to umí v pohodě, má firewall a umí taky routerovat.

Jirka (17.1.2004 22:28:38)

Vážení stačí říct a Český bezdrát Vám ASUS vymění za WELL . Ten je super. Okamžitě mi všechno začalo fungovat. Český bezdrát stahuje tyto modemy a chová se velmi slušně. Takže se mi nezdá, že za to může Český bezdrát. Holt dodávaly modemy od fa. JOYCE, které se postupem ukázali pro některé aplikace jako nevhodné a snaží se tuto situaci vyřešit.