Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Je mozne zazadat o zvyseni UL u Tmobile ?

Je mozne zazadat o zvyseni UL u Tmobile ?

rodiercz (23.3.2014 02:53:58)

Ahoj bydlim v Moste, Sousi (43502) a kdyz si to tady dam na webu najit, tak mi to tam napise: Maximální dostupná rychlost pro ADSL: 3584 kbit/s Tohle mi tvrdili CRo kdyz jsem mel od nich ADSL, pote to preslo na tmobile ty me tohle tvrdili taky, dokonce mi dali slevu..ale uz asi pul roku nebo rok mi to frci normos plne 8mbit (taham kolem 700-800kb/s). Cim to teda je? Tenkrat se vymlouvali na stare draty.. tim to ale prece bejt nemuze, kdyz to ted jede uz dlouhou dobu normalne rychle. O co mi jde - upload - chtel bych streamovat videa na twitch a youtube z hrani her, na to je ale ten pul mega co to ADSL ma dost malo. Chtel bych tedy pozadat tmobile zda lze zakoupit vyssi tarif s tim, ze pokud budou mit kecy ze mi to linka nezvladne, tak ze by DL nejak umele snizili.. Je tohle mozne? Mereni z dsl.cz Průměrná rychlost připojení: [?]6,992 Mbit/s Průměrná rychlost stahování dat: [?]874,12 kB/s Průměrná rychlost uploadu: [?]498,75 kbit/s

Milan (24.3.2014 20:32:18)

Dobrý den, Rychlost xDSL internetu pro domácnosti ( ADSL,VDSL) se odvíjí od kvality kabelu,délku vedení od DSLamu (ústředny) k účastníkovi,na kvalitě portu či vany na daném DSLamu,útlumu na kabelu (šumu) a v neposlední radě záleží i na poskytovateli internetu. Můžete zkusit zavolat na zákaznickou linku T-mobile a nechat se odkázat na technickou podporu a domluvit se zkušebně na zvednutí synchronizace na dané lince,jeli to technicky možné.Zákazník si nikdy neupraví rychlost xDSL internetu sám.pro více informací či dotaz popřípadě pomoc s řešením my napište na email: volny2008@seznam.cz