Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Kolísání internetu

Kolísání internetu

123demon@seznam.cz (7.6.2014 11:06:35)

Dobrý den, když přicházím domů ( kolem 14:00 ) tak mi internet stahuje 600/KBps ale kolem 17:00 jen kolem 100/KBps a poté to ještě klesá. Nevíte někdo co s tím nebo čím to může být způsobeno ? Děkuji PeTTrCZ

Honza (8.6.2014 22:10:26)

ćím víc jde počítačů tím menší je rychlost, sítě to nestíhají

PeTTrCZ (14.6.2014 14:48:16)

Mám to jen na 1 počítačí a mobilu :)

Roman (27.7.2014 10:54:14)

Zakopaný pes bude v agregaci sítě. Vy sice používáte jeden počítač, ale o linku se dělíte s více uživateli, čemu odpovídá i omezení rychlosti v odpoledních hodinách - to se ,,ostatní" vrací ze škol a zaměstnání a využívají internet. Pokud se například platíte linku 20Mbps, dosáhnete této rychlosti pouze solo. Většina připojení je však v agregaci 1:20 či 1:50 a to znamená, že se o linku dělíte s dalšími ,,xx" uživateli (dle agregace). Agregace 1:1 = vyhrazená linka, jejíž cena se pohybuje v tisících měsíčně a to předpokládám nemáte.

Petr (4.11.2014 10:24:30)

Ja bych řekl že tak tou sítí to není.Sám mám optiku vysokorychlostní a poslední dobou když hraji world of warplanes, tak se obraz seká díky nestabilnímu signálu v zahraniční konektivitě.packet lost se objevuje čím dál víc a častěji než dříve.o2 telefonika na toto nereaguje a je jim to jedno . Těchto uživatelů s nestabilni konektivitou do zahraničí přibývá čím dál vic.Tak proč o2 nabízí něco co nedokáže zajistit ,špatnou odezvou se stráceji někde packety a řešeni neni ,nejhorší na tom je že packety se stráceji na přenášejicich servrech v zahraničí a ty patří telefonice také. mohu doložit ping ploterem a videem z her.Ale myslim si že všechny diskuse jsou k ničemu ,nápravy se nedočkáme,Petr severní Čechy.