Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > Problém s WIFI- mezi NTB a modemem - Zyxel Prestige 600 series

Problém s WIFI- mezi NTB a modemem - Zyxel Prestige 600 series

anonym (21.6.2010 20:28:12)

Zdravím. Mám problém se spojením mezi mezi routerem a WIFI. Mám router Zyxel Prestige 600 series (NTB Asus X5DAD). Nejdříve jsem na tomto NTB měl pouze WIN 7, a na něm mi spojení normálně fungovalo. Pak sem ale naistaloval na druhý disk WIN XP. Na nich mi spojení Wi-Fi už "nejelo" píše mi to že je omezené nebo žádné spojení. Poté sem se vrátil zpět na WIN 7, kde mi spojení také nešlo. Na wifi je dále připojen další NTB, a jeden mobil. Jednu chvíli na mobilu wifi také nešla, ale teď již normálně funguje. Mě na NTB to ale neustále píše: Omezené nebo žádné spojení (zkoušel sem to opravit pomocí toho "opravovače spojení" ve WIN, ale neúspěšně) Neví někdo co s tím je? Předem díky za radu. Mettys

Book (4.7.2010 11:27:43)

Ověřil bych nastavení zabezpečení, heslo a pod., případně zapnutí či vypnutí filtrace MAC adres. Pokud tam je nějaké zabezpečení nastavení tak bych jej na chviku vypnul a vyzkoušel takto. Pak si samozřejmě zase nastavil.

N. (30.7.2010 07:41:21)

po přeinstalování W. ti budou chybět nějaké ovladače tak možná proto ti to nejde .. pokud ti to píše připojeno , ale internet neběží a pakety se nenačítaj tak to je ovladačena stopro...