Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > D-link DSL-2741B nabíhající stránky zamrzají

D-link DSL-2741B nabíhající stránky zamrzají

anonym (2.9.2010 22:23:11)

Dobrý den, dnes mi prisel nový modem s wifi routerem D-link 2741b. Mám na nem pripojený notebook (Win 7) pres wifi a pres kabel stolní PC (Win XP). Instalce i nastavení wifi bylo bez problemu, ale u stolního pc me vsechny nabíhající stranky zamrznou a nabehnou az po nekolika vterinach i déle. Pres starý modem slo vsechno bez problemu. Zkousel sem pripojit pres kabel i notebook, ale vsechno bylo take v poradku. Tak problem bude asi ve stolním pc nebo v nastavení modemu, ale snad vse jsem uz vyzkousel. Díky za kazdou radu.

anonym (4.9.2010 01:28:16)

Dobrý den. Dneska mi přišel routerem D-link 2741b.Ani se nepřipojit tak jsem ho ihned poslal na reklamaci.Konzultoval jsem nastavení s operátorem O2 a i s technickou podporou D-Link.Led dioda pro kontrlu DSL stále blikala .Modem se vůbec nesynchronizoval se sítí.

Robin (29.12.2011 10:18:11)

mám ten samý problém s DSL2741B nepomohlo mi ani přepínání annex L - M modem se nesynchronizuje s adsl linkou přitom mi na ní běží jiný a to DSL g684t bez problému měním jen proto že mi na něm umřel svitch jen mězaráží že na první připojení a nastavení fungoval asi 4 hodiny od té doby jen bliká takže taky půjde na reklamaci