Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > Je ZyXEL P-660 HN-T3A funkcni v siti O2?

Je ZyXEL P-660 HN-T3A funkcni v siti O2?

anonym (20.1.2011 12:30:36)

Prosim zkusene, aby mi potvrdili nebo poradili, jestli s ZyXEL P-660 HN-T3A od T-Mobile muzu mit problem s pripojenim do ADSL od O2. Vcera mi privedli (po nekolika mesicich cekani a vyjednavani) konecne ADSL od O2. Z minulosti mi zbyl D-Link DSL-G664T, ktery ale odmitl se s ADSL rozchodit (ADSL porad rychle blikalo, pak pauza, pak znovu rychle blikani...). Na technicke podpore O2 mi sdelili, ze novou linku ADSL mam nakonfigurovanou na >9MB a proto mi D-Link DSL-G664T (ac puvodne take od O2) se v ni nerozchodi. nabidku na koupi HW spolesne s objednavkou ADSL jsem nevyuzil, protoze jsem se puvodne spolehal, ze D-Link DSL-G664 v ni nebude mit problemy...:-( Kamarad mi nabizi uplne novy ZyXEL P-660 HN-T3A od T-Mobile. Ma mi ho posilat nebo je take v rychlejsi siti O2 nekompatibilni? Diky moc za kazdou kloudnou radu...:-)

anonym (21.1.2011 17:56:04)

ZyXEL P-660 HN-T3A by mněl jet na lince O2 bez problému ! tedy pokud tam nemám T-mobile naký svuj FW ale o tom pochybuji http://www.adsl.cz/radce/modemy-a-zarizeni/modemy-katalog/zyxel-p-660-hn-t3a-a28.html ne těch stránkách pišou (kompatibilní s vysokorychlostními rozhraními ADSL, ADSL2 a ADSL2+ i přes stávající ) takže Ok pojede ale ještě zaleží jak daleko jste o DSLAMU tedy od Ustředny ? osobně bych zyxel nepoužíval ne vzdalenost 3000m pokud vice už mivá občas výpadky a jiné problémy zatím jediný modem nebo tedy výrobce u ktarého jsme narazl na to že uvádí maximalní rychlost ne určitou vzdálenost je CISCO a modem třeba WAG160nV2 ma psáno 3800 metru max rychlsot (samozřejmně je tento udaj odvislí od kvality linky a rušení na lince ) atd

anonym (8.2.2011 19:09:08)

Mohu potvrdit, že jede v síti O2 v pohodě. V nastavení modemu stačí změnit přihlašovací údaje na O2, heslo O2 a toť vše.

anonym (14.2.2011 15:47:35)

musis mit adsl 2+

(19.1.2012 19:33:05)

tenhle modem dokonce o2 prodava, ja ho mam a vše ok.

Honza. (29.7.2012 23:20:44)

Máme doma tento modem a narazil jsem na menší problém při zprovoznění sítové tiskárny. Modem jí prostě ignoruje. Koukal jsem na různá nastavení ale zatím se mi nepodařilo tiskárnu zprovoznit (jedná se konrkétně o Kyocera FS1118), stejná situace s routerem od TP-Link bezproblémově funguje.