Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > modem zyxel 600

modem zyxel 600

Fanda (5.8.2011 23:28:38)

Zdravím věděl by někdo proč se několikrát za den restartuje - Děkuji

michal121 (8.8.2011 09:43:02)

Bud rád, že se ti restartuje sám. To já mám Zyxela, co ho musím několikrát denně choditt restartovat já. A jinak, proč to dělá nikdo neví. U mě už se to řeší skoro dva měsíce, z techniky z O2 si už skoro tykám, ale inet pořád na h.... Prostě to vypadne, někdy to po pár minutách naskočí samo, ale většinou musím hupky dupky restartovat pěkně růčo. Nebere to konce a nejlepší na tom je, když mě provokativně přijde SMS od O2, že je opět inet funkční. Kdybych obden nevolal na technickou podporu, tak to zametou pod koberec. No oni i přes ty telefonáty na to kvalitně s.e.r.o.u

anonym (15.8.2011 21:35:37)

v tom ZyXELu od O2 je chyba ve firmware, pokud nepoužíváš O2TV tak doporučuji na firemním webu stáhnout ten oficiální, je to 3.40(ANR.5)C0 po přehrání se však musí nastavit správně WAN, ale budeš mít konec s restarty, samozřejmě je to zásah pro zdatnější jedince , nebo pokud jsi do cca 1,3km tak přejdi na VDSL, dostaneš novej modem a ty už tyhle trable nemají

Peca (2.7.2012 15:57:05)

Platí to i pro Zyxel P660HW-T3 v2 taky mám od O2 a při zátěži padá i během 20-30min provozu naopak bez zátěže (jen www) vydrží jet i pár dní. Pravě uvažuji o aktualizaci filmwaru ale mám z toho trochu strach říkáš že se nastavení vynuluje ?

anonym (8.10.2012 22:32:33)

v dnešní době lze z techzony stáhnout nový FW pro P660HW-T3 v2, a zdá se že to tuhnutí je zdárně vyřešeno, po přehrátí je pak nutno modem resetovat utopeným tlačítkem vzadu, vedle ethernetových výstupů, podržte jej cca 10 s