Úvod > Premier Sport

Premier Sport

Na stanici Premier Sport se můžete těšit jen na ten nejlepší ostrovní fotbal. V HD kvalitě můžete sledovat nejen živá utkání, ale i další exkluzivní pořady.

Kanál nabídne studia ke klíčovým zápasům, rozhovory s exkluzivními hosty, magazíny, sestřihy důležitých momentů a také nový pořad PL Focus. Ten vám bude pravidelně každý týden přinášet nejzajímavější aktuality.

premier-sport

Premier League znovu získala DIGI TV

DIGI TV v Česku vysílá Premier League již od roku 2016. A v její nabídce zůstane minimálně do roku 2022. Do roku 2019 byli fanoušci zvyklí zápasy sledovat na stanici DIGI Sport 4 HD. Od sezony 2019/2020 se ale všechna utkání přesouvají na nový kanál.

Vlastníkem vysílacích práv k anglické soutěži je skupina LAMA ENERGY GROUP, pod kterou patří právě DIGI TV, ale vysílání bude dostupné i u dalších televizních operátorů.

premier-sport-logo

Kde program naladíte?

Premier Sport nabídnou všichni tři čeští poskytovatelé internetových televizí. Naladíte ho na DIGI TV, T-Mobile TV i O2 TV, ale pouze u některých tarifů. Na DIGI TV jsou to balíčky Maxi, Sport Plus, na T-Mobile TV tarify M, L a XL a na O2 TV je součástí plánů L, XL, HBO a Sport Pack. 

Pokud chcete sledovat pouze sportovní kanály, sáhněte buď po balíčku Sport Plus nebo HBO a Sport Pack, které jsou šité na míru pro všechny fotbalové nadšence. Chcete-li ale zábavu pro celou rodinu, vybírejte z ostatních tarifů. U nich navíc můžete vysílání sledovat na více zařízeních a zápas si naladit i mimo domov na vašem mobilu, tabletu nebo notebooku.

 

Premier Sport není jen Premier League

Na této televizní stanici si nepřijdou na své pouze fanoušci nejvyšší anglické ligy, ale všichni milovníci ostrovního fotbalu. 

Můžete se těšit i na Scottish Premiership, nejvyšší fotbalovou ligu na území Skotska, a Sky Bet Championship, druhou nejvyšší anglickou soutěž.

A kdy sezóna 2019/2020 začíná? Premier League se zahájí 9. 8. 2019, finále se odehraje 17. 5. 2020. Scottish Premiership odstartuje 3. 8. 2019 a skončí 24. 5. 2020. Na první zápas Sky Bet Championship se můžete těšit také 3. 8. 2019 a poslední utkání uvidíte 27. 5. 2020.

premier-sport-souteze