Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link 362T padání spojení

D-Link 362T padání spojení

Off (20.7.2006 15:42:40)

Nevíte čím to může být? Mám modem D-Link 362T, zapojeno přes Ethernet, Pokud stahuji torenty nebo případně s DC++ tak dojde zhruba cca po 1 hodině k pádu spojení a je nutné restartovat modem i PC. Modem se tváří jako by bylo všechno v pohodě i v menu je Connect ale Šíťová připojení zobrazují síťový kabel byl odpojen a potom Žádné nebo omezené připojení.Šíťovou kartou to taky být nemůže to už jsem taky zkoušel.

Pavel (19.9.2006 23:51:54)

No ja mam asi podobnej problem, tedy nedela mi to po hodine ale take dost casto :-( proste se modem sekne a pomuze jen reset modemu. Dole u hodin u ikony pripojeni to po preruseni spojeni pise "načítání síťové adresy" Stejny modem a stejne pripojeni i verejnou IP ma kamarad a dela mu to to same ... Kde je problem ??? Jeste bych podotkl ze modem asi nebude uplne seklej protoze po chvilce se to zase rozjede a pak zase sekne a tak dokola nez tedy modem resetuji.