Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Santis-jak nakonfigurovat?

Santis-jak nakonfigurovat?

Gery (1.3.2004 20:18:29)

Mám dotaz.Mám modem santis 15/150 a v manualu je napsáno, že abych ho nakonfiguroval mám se připojit k internetu, ale jak se mám na něj připojit když ho ještě nemám nakonfigurovanej, to tam nepíšou. Nevím jestli to pujde až adsl aktivují na ústřendně, ale přijde mi to divný, abych nastavoval modem přes net. Má s tím někdo zkušenosti? dík za případné odpovědi

Nargon (1.3.2004 20:56:06)

LoL to je to samy jako kdyz ja dostal k CD mechanice Instalacni CD :DD

petr (7.3.2004 03:05:26)

mam ho taky, ale nikde v manualu to nevidim... na ktery strance? konfigurovat ho muzes aniz bys na inet byl pripojenej, staci propojit kabelem s compem, nastavit sitovou kartu (IP adresy nejlip podle navodu) a pote v prohlizeci zadat adresu 192.168.1.1, tim se dostanes do menu modemu. hned na uvodni strance pak zadas prihlasovaci jmeno a heslo k internetu, co ti sdelil poskytovatel (respektive co sis sam vybral a napsal na smlouvu). ale pokud to nezadas, muzes klidne konfigurovat ostatni parametry modemu. samozrejme net bude chodivej az kdyz ti to aktivuji a modem se uspesne prihlasi.

Olda (7.3.2004 10:17:35)

Jo jo, přesně tak, mám ho měsíc a celkem šlape, mrška. Jenom takovej postřeh - když do něj zadáš jméno a heslo, co sis napsal do smlouvy a necháš ho zapnutý, tak jednoho krásnýho dne přestane "DSL" poblikávat a rozsvítí se - to tě CT připojil do DSLAMu. Pokud sis zvoli dostatečně unikátní login (např. KfGr89xS :-))), tak se i automaticky připojí k ISP. Jelikož je v něm DHCP, tak můžeš pustit z hlavy i nastavování IP adresy PC...