Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > padani icq, mirandy na asusu 6310

padani icq, mirandy na asusu 6310

DavidU (12.3.2004 16:18:57)

...vyresil uz to nekdo? Uz jsem i kompletne vypnul IP filter, v NATu jsem nastavil tcp i udp timeouty na 75s a v icq i mirande nastavil keep alive aby kazdou minutu posilali paket...a stejne prd...pada to porad :( diky za rady

Radiat0r (12.3.2004 21:58:09)

Mam uuuplne stejnej problem - ICQ, Trilian, Miranda, mIRC... Psal sem dovozci tohodle modemu a ten mi poslal nejnovejsi firmware kerej by mel resit zatuhavani toho modemu - az to zkusim dam vedet ;o]

DavidU (12.3.2004 22:04:07)

super!!! dej vedet a diky moc!

Arnošt (13.3.2004 10:22:39)

Zverejnil bys ten firmware? Please...

Radiat0r (13.3.2004 10:56:04)

Hmm tak sem to zkusil, ta viking utilitka mi zatuhla v polovine a od ty doby sviti na modemu jenom power - kuaa.Nevite jestli mam v takovimhle pripade narok na zaruku popr. kde se da v Praze ten F/W nahrat.

DavidU (13.3.2004 11:05:20)

no tak to je hezky..ja sem na tom cd taky nasel nejakou viking update utilitku ale je fakt ze jsem ji radsi nespoustel... no jednoznacne kontaktuj dovozce... rikal si ze ten update ti dal on ne? ja jsem hledal neco o tomhle modemu na oficialnich strankach Asusu a neni tam ani prd!

DavidU (13.3.2004 13:41:19)

tak jsem udelal mensi zkoumani...a vyzkoumal jsem to ze to ICQ pada pouze pokud mam zaroven spustenej p2p program Overnet/Kazaaa a to i presto ze tyhle programy mam nastavene na cca 50 konekci coz neni zas tak moc, s portama jsem si hral nastavoval vsechno mozne i nemozne, v NATu jsem si povolil vsechen prichozi traffic atd.. takze z meho polo-laickeho pohledu bude asi problem v nejake casti modemu ktera nejde konfigurovat tedy asi ve firmwaru protoze jak jde na ten modem hodne konekci tak proste vytuhne :( zajimave... pokud nekdo pridate svoje zkoumani budu rad. uz jsem napsal i na Joyce technickou podporu tak jsem zvedav