Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Well PTI845G &eggdrop

Well PTI845G &eggdrop

h4k4cek (16.1.2007 18:19:12)

Preji dobry vecer, chtel bych spustit na routeru IRC BOTA a chtel bych se vas zeptat, zda-li nevite, jestli tenhle router obsahuje vnitrni volnou pamet, na kterou by se dal nahrat a spustit irc bot. Diky hk

Anonym (17.1.2007 22:43:49)

Z vlastní (velmi) dlouhodobé zkušenosti s tímto routerem vím, že tento router obsahuje akorát tak volné místo pro mohutný zásek nějaké masivní sekery. :-) Neobsahuje totiž ani dostatek paměti na ty základní funkce, které by měl plnit. Co s takovou bebechou????? Radím: Dejte ruce od toho!

Anonym (18.1.2007 06:57:45)

a jake funkce mas na mysli? Já jsem s ním celkem spokojený

Anonym (18.1.2007 08:06:45)

Začněme od začátku! Zajdeš do obchodu, koupíš to, doneseš dom, postaviš na stůl k počítači. Eventuálně si na to můžeš odložit kafe, ale tím jsou vyčerpané všechny funkce tohoto zařízení, na které se dá spolehnout. Pokud vám stačí surfovat, sem-tam něco stáhnout, zapařit si gamesu, zavolat si, večer to vypnout, ráno znovu zapnout, tak ano! Ale pro opravdovou non-stop zátěž? My jsme řekli NE! Zkus to nechat zapnuté týden non-stop, sosat přes to jako ďas, hrát hry jako ďas, surfovat jako ďas, telefonovat jako ďas... Není šance to po týdnu (někdy i dřív) udržet v provozu. Radši nemluvím o zabudovaném předpotopním firewallu iptables, době připojování, "funkčnosti" QoS, "funkčním" MAC filtrování atd... Mám toto zařízení prolezlé křížem krážem a vřele jej totiž NEdoporučuji!!! A nejhorší je na tom, že se můj názor nezakládá na nějakých subjektivních dojmech, ale na ověřených faktech. Věřím, že původní záměr autorů tohoto výrobku byl dobrý: zařízení za málo peněz se spoustou funkcí. Ale ne vždy je za málo peněz hodně muziky! A věřím, že jsou jiná zařízení, co nemají zdaleka tolik funkcí, stojí mnohem víc, ale fungují! Je to škoda, jinak by to byla určitě skvělá krabička...

h4k4cek (18.1.2007 11:04:56)

no, firewall mam na routeru od zacatku vypnuty, filtrovani MAC adres funguje skvele, QoS nepouzivam. Jsem s nim plne spokojeny, zadne vyhrady nemam. O stahovani dat zde mluvit nebudu, hrani her obcas. Jinak dekuji za odpovezeni na moji otazku... hk

Anonym (19.1.2007 06:40:52)

to je vskutku zajimave, tento modem mám už 1/2 roku a ještě jsem ho nikdy nevypinal a nemam nejmenší problem....FW zapnutý, WIFI zapnutá, fitrování MAC zapnuté, QoS vypnuté....bez problémů

Anonym (19.1.2007 09:03:03)

Tak nějak, instaloval jsem ho u známých, nijak ho nešetří, když synáček "zešílí" tak klidně stáhne za den i přes 10GB a žádné výpadky a zatuhávání nejsou... A to ho má zapnutý non-stop, sosá jak ďas, hraje hry jak ďas, surfuje jak ďas, telefonuje jak ďas... A ještě mají na stejný modem připojeny další 2 méně využívané počítače.