Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > IP adresa?

IP adresa?

Petr (21.3.2004 20:53:43)

Nevíte nahodou někdo jak můžu změnit IP adresu? Někde se na tu mou dohmátli a teď mi pořád vyskakujou okna s reklamou a je to hrozně otravný. Konkrétně mám Santis 150. Dík za případnou pomoc!

Petr (21.3.2004 21:25:09)

To nevyřešíš změnou IP adresy (ta nezáleží na Tobě), ale zabezpečením počítače. Podle systému to chce zvolit vhodný firewall (pro win např Kerio, ZoneAlarm ...)

Houmles (21.3.2004 21:33:07)

Kerio personal firewall si můžes stáhnout zadarmo např z http://download.kerio.cz/dwn/kpf4-en-win.exe

Petr (23.3.2004 15:42:56)

Díky za typ, je to super teď mi žádný okna nevyskakuji. Ale mam problem s tim, ze kdyžje je firewall zapojen tak mi nejde konfigurace modemu, protož prý nejsem oprávněn pro takovou akci, a nemohu vidě obsah stránky. Když je firewall odpojen tak je to v pořádku. Nevíš jak mám v keiru nastavit aby to šlo? Dík

(21.3.2004 22:23:36)

Nebude to spis tim ze sis do PC natahal nejaky svinstvo ??? U me tedy nastesti ne, ale uz jsem se s tim setkal.... ruzne ty toolbary, reklamni programky ktery se instalujou samy.....

Mates (22.3.2004 08:09:14)

a komp so vycistis od takovejch veci ad-aware a spybot ...

Petr (23.3.2004 16:24:31)

A to mam udelat jak?

Houmles (23.3.2004 17:00:34)

Program Ad aware, který tě zbaví všech špionážních programů můžes stáhnout z http://www.tenzor.cz/valecko/utility/aaw6181.exe Je to super program, sám ho používám. Ohledně toho Keria, tam v nastavení nastav všude ptát se v záložce bezpečnost systému. potom ti vyskočí nějaký okna, že se něco snaží o komunikaci. tak to povol (pokuď víš co to je za aplikaci). Poté dej konfigurovat modem a objeví se znovu tohle okno. Dej vytvořit pravidlo a povolit. Pak by to mělo jít. Jo a pozor na to co všechno budeš povolovat. Já jsem to udělal tak, že jsem si vyčistil kompl programem Ad Aware, a pak jsem v keriu všechno povolil. Po restartu jsem už povoloval jen aplikace, který jsem znal. Možná že se někdo ozve, že radím blbě, ale doufám že ne. Já jsem to tak udělal a v pohodě.