Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Dvě telefoní linky ...

Dvě telefoní linky ...

Han Rastax (24.3.2004 15:46:27)

Mam dotaz mám dvě samostatné telefoní linky na jedno číslo a každa je má přípojku v jiném pokoji. Bude mi fungovat telefon když na druhé budu mit splitet s ADSL modemem a budu používat internet ???

Anonym (24.3.2004 18:07:19)

Ano, mám to totiž taky tak a je to v pohodě.

Vladimir T (25.3.2004 23:28:16)

Samozrejme ze nebude. Rozumim li dobre tomu, ze mate dve linky tj dve cisla.

Vladimir T (25.3.2004 23:29:34)

Omlouvam se, spatne jsem si to precetl. Fungovat to samozrejme bude =)))

JMK (14.6.2004 08:50:54)

Mam to takhle podobne taky ale kdyz chci volat tak chvilkama je tam takovej neprijemnej zvuk - je to Faxovej telefon philips nastaven na pulsni telefonovani - a modem se vetsinou odpoji doufam ze kdyz pouziju tonovy volani tak se neodpoji!

Anonym (14.6.2004 12:29:13)

Pulzni volba uz by se nemela pouzivat vubec!!! Ja se divim ze to telecom na ustrednach uz nevypnul.

Anonym (15.6.2004 21:45:43)

Asi je to off topic ale musim se zeptat, proc by mel CTc vypinat prijem pulsni volby??? Pouze moje osobni zkusenost, mam dva tel pristroje (jeden byl vyroben v roce 1958 a druhy 1962) Myslim ze mnozi z Vas v tu dobu jeste nebyla na svete :o)) , ale tyto SKVOSTY nehodlam odpojit. Co se tyce pripojitelnosti na JTS mohu suse konstatovat, ze vyhovuje standartnim pozadavkum(impedance smycky, odber pri vyzvaneni a i cetnost a stabilita impulsu pri volbe cisla) zkouseno na modernich mericich pristrojich CTc :-))) Dale vim ze je stale v provozu mnoho Pbu ktere nepodporuji pulsni volbu. Co by potom meli delat uzivatele techto zarizeni???

Jeff (15.6.2004 22:52:42)

Také jsem toho názoru, že pulsní volba má i v dnešním, moderním, světě stále své místo... Také bych přidal jednu off-topic otázku - víte někdo o nějaké zemi, kde by tamní operátor již nepodporoval pulsní volbu?

Anonym (16.6.2004 14:26:12)

Tak treba v dublinu uz je vypnuta davno. Kdyz si sestrenice v usa koupila imitaci stareho telefonu s rotacni ciselnici co myslite delal pri toceni pulzy? Nedelal! Po dojeti ciselnice beepnul. A vy mate na mysli ten sedivej rotacak z dob planoviteho rozvoje spoju ?Tak ten mam doma taky jako muzealni kousek. Duvod pro vypnuti prdavky je je v tom ze lidi se me konecne prestanou ptat proc jim nejde nas hlasovej system a co ze je to tonova volba. Taky konecne vyhodi stary PBU a fenykde je kazdej treti kousek vadnej. Vyslechl jsem si kvuli tomu spoustu nespokojenych customeru. Prestanou volat ze jim nende *21* nastavit presmerovani nebo blokace. VASE VOLBA JE POTVRZENA!!!! Jedina vyhoda prdavky je ta ze k vytoceni cisla nepotrebujete ciselnici.

Anonym (16.6.2004 18:15:34)

:-) Jedna se o telefony Siemens a Tesla. Oba velice pekne a na chalupu jako delane. Na krasne cerne skrini se vyjima chromovana ciselnice naprosto dokonale. Druhy, provedeni ve dreve je jako delany pro pouziti na krbove rimse. Nemuzu si pomoci ale original je preci jen original a jakakoliv imitace zustane JEN imitaci. Paklize nekdo chce pouzivat vymozenosti RSU tak by asi mel vedet za jakych podminek mu to bude fungvat. To je jako bych premlouval N3110 aby se mi pripojila pres Irda na net pomoci GPRS ;) Mozny navrh reseni vasich poziti se zakazniky bych videl v deaultnim zakazani DEC. volby a teprve na pozadani zprovozneni. Asi by to nebyl problem. Zjuste si to u CTc zajistit. Par let jsem tam pracoval a vim ze to neni problem.

Mates (28.3.2004 22:11:06)

Ja jsem to teda nejak nepochopil :) jako ze mate jednu krabici ... z ni vede drat do jednoho pokoje a druhy do druhyho ? pak by spolitter mel byt jeste pre tou krabici ne :)

Han Rastax (29.3.2004 12:28:35)

Prave ze ne ... protoze ta krabice je venku pred domem. A ma od ni klice pouze CTelecom. Tak se proto ptam zda to bude fungovat kdyz to pripojim spliter na jednu linku tak abych mohl mit pristup na internet a ta druha me zajma pouze pro telefonovani.

Dzerza (18.6.2004 01:38:36)

Ty jses fakt tele. Rekni mi prosimte, na co mas 2 telefoni linky? To si kup rovnou ISDN a vyjde te to levneji.