Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > AP jako klient: Edimax EW-7209APg

AP jako klient: Edimax EW-7209APg

MartinCZ (6.4.2007 16:13:15)

Ahoj, chtel bych poprosit o radu ohledne AP, rad bych pripojil synovce na moji wi-fi. Pripominam ze v sitich jsem laik a zatim mam jen ADSL+wi-fi router. Koupili jsme tedy AP Edimax EW-7209APg ale navod je natolik zkraceny, ze nevim jak na to. Jsou tam jen vyfoceny obrazovky a zapojeni modemu. Nastaveni tam vubec neni. Rozhrani je webove. Uz jsem se na wi-fi chytal pres kartu, to jsem zvladl ;-) tady ale bylo potreba kvuli umisteni a 2 PC APcko. AP potrebuji jen jako klienta pro 2 PC. Diky komukoliv za nejaky strucny navod.

MartinCZ (9.4.2007 15:51:29)

Nikdo nema zkusenosti s timto nebo obdobnym nastavenim modemu v modu klient? :-(

Anonym (9.4.2007 19:56:37)

Připoj se přes web rozhraní.V System Utility změň IP adresu podle routeru (router xxx.xxx.xx.1, edimax xxx.xxx.xx.2).Vyber Basic Setting.Mode nastav Station-Infrastructure, Band nastav 2.4GHz B nebo G podle nastavení routeru, klikni na Select Site Survey.Zde vyber svoji sít' a dej Connect.Pokud' nemáš sít' zabezpečenou (MAC, WEP, WPA) tak se ti to připojí.Ještě musíš nastavit na připojeném počítači IP adresu,masku,výchozí bránu a DNS server.

Martincz (13.4.2007 22:40:39)

Dikyza odpoved. Zkusim to takto :-)

Johny (20.4.2007 11:42:05)

Ahoj, mohl bys mi prosím napsat na e-mail: Johny_Knoxvile@seznam.cz trochu podrobněji, jak na to? Díky