Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zyxel prestige 660HW T-3 a stahování

Zyxel prestige 660HW T-3 a stahování

kemofox (5.8.2007 17:53:54)

Ahoj všem. Ještě jednou a pomalu pro mě prosím. Mám zmíněný modem zyxel a připojení od kyslíků 8 mb. Když stahuju z netu nebo projíždím stránky, tak je vše OK, ale jakmile začnu stahovat z DC nebo torrentů, tak se mi rapidně sníží rychlost netu někde na 54kb. Všude tady na diskuzích jsou nějaké střípky, jak to napravit, ale rád bych, kdyby jste mě mohli říct co přesně mám udělat. Díky

Jožan (5.8.2007 20:44:28)

Jednoduše nevytěžovat upload ..... ale s tímhe modemem ti opravdu neporadím "Bandwith management" se mi doposud nepodařilo funkčně nastavit :((.

kemofox (5.8.2007 21:16:27)

To stejně nechápu s tím uploadem. Upload mám nastavenej pořád stejně jako na tom speedtouchi co jsem měl předtím a ještě tak týden po změně modemu a protokolu pppoe to šlapalo, ale teď už nic. No zkusím počkat na další příspěvky.Díky

Anonym (5.8.2007 21:44:49)

Nic nového nezjistíš - prostě musíš omezit upload (tak na 70% maxima). S modemem to moc nesouvisí, je to vlastnost linky

shapet (10.8.2007 06:26:20)

Nezapinat pruvodce BWMngm, ale nastavit rucne -zapnout pozadovane sluzby (asi WWW, FTP, e-Mule a event VOIP), nastavit rychlosti LAN, WAN a WLAN na max a teprve ted nastavit High priority event Medium a Low pro tyto sluzby. Naopak nezapinejte to, co neuzivate - NEZAS...RTE si modem zbytecnym logovanim - po naplneni pameti se zpravidla restartuje - nastavte Zero configuration (ne u fixnich IP) - at rychle najede ( je to temer o 2-3 minuty na synchronu linky poznat). Pro Vami pouzivane porty a protokoly obejdete NAT (vytvorte pravidla - programy, ktere pouzivate ke stahovani maji vetsinou vlastni diagnostiku - nastavi port samy - dovolte to jen Routeru a zapnete funkci upozornovani ). Provoz WAN to LAN nechce povoleny, zablokujte WAN to WAN). A prectete si prirucku v cestine, kterou ZYXEL ma na ceskych strankach ke stazeni. Je to tam pekne popsano.

Desolombres (10.8.2007 12:31:09)

Který kvalitní modem se díky logování restartuje ? Proč už tohle není ve firmware dostatečně dlouho ošetřeno? Stáhnu si kompletní technický manuál ( doufám že bude mít tisíc stran přímo k problémům a vyhne se vysvětlování co je to NAT atd.) a pokusím se experimentovat . Doufám že to neskončí tím , že budu muset nakoupit u konkurence :( .