Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Instalace ZyXelu P-660RU-T 3

Instalace ZyXelu P-660RU-T 3

TheRejžák (14.8.2007 19:14:07)

Mohli byste mi poradit plís? dostal sem za úkol nainstalovat výše zmíněný "modem" na počítač bez konektoru na RJ-45ku, sám modem nabízí možnost propojení pc přes USB. Při instalaci sem postupoval podle návodu uváděnýho O2 abych přecejenom něco nezbabral a při ověřování připojení routříku to hodí error....nemáte stim někdo zkušenosti, můžete mi poradit? Sám mam router Xavi samozřejmě od O2 a stim se m neměl jedinej problém. Díky za rady.

2007 (14.8.2007 19:36:12)

No předně by to chtělo vědět přesně jakou chybu ti to píše ... Jinak USB je kapitola sama o sobě , je to pomsta Macintoshe aplikovaná do PC světa - normy jsou tak volné a je tolik revizí že 100% funkční zařízení na USB neexistuje . Odpoj všechny ostatní USB zařízení a korektně nainstaluj drivery ( jestli se ti už tohle nepodařilo , zaděláváš si na pořádné problémy a čištění registrů ...) , nejede ? Korektně drivery odinstaluj a všímej si co všechno máš nainstalováno - různé utilitky k foťáčkům , USB diskům atd - pryč stím svinstvem . Zkus to znova a tentokrát prosím bez USB Hubu pokud jej používáš .... No a jestli tohle nezabere , tak už začni vzývat Aláha ....

TheRejžák (14.8.2007 21:11:23)

No přesně timhle způsobem sem postupoval, je to známýho pc a nemá tam téměř nic, nemá tam usb zařízení ani ovladače k nim tohle je jediná věc. Opakoval sem několik pokusů atd atd. Chyba vypadá tak že rozjedu instalaci, ta probíhá korektně po dokopírování souborů to chce připojit zažízení (to tam do tý doby bejt nemá) tak ho prřipojim ono to checkuje a pak to vyplivne hlášku složenou z "nesmyslnejch" písmen, dvojtečka Error-2 a to je všechno pak jenom finish instalace. Tim proces končí ale ovladače nikde nejsou stejně jako žádná reakce připojení toho routříku (nepočítaje windows přidání nového hardware)

Anonym (14.8.2007 22:07:14)

Asi ti nezbude než obětovat nějakých 120Kč za síťovou kartu.

TheRejžák (15.8.2007 22:24:25)

no taky si myslim....

Anonym (16.8.2007 18:58:47)

no jestli to hážeš do USB 1 tak to bude asi problém, mám dojem že ten ZyXEL chce jen USB 2, nevím přesně možná se pletu, zkus projet web ZyXELu