Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Port forwarding

Port forwarding

Marek (24.8.2007 00:02:36)

Zdravim, chtěl bych si zřídit online ftp mých hhd na internetu (kvuli vzdalnemu pristupun z prace) a také zprovoznit vnc na ovladani meho PC. Bohužel nic se nedaří tak jak bych chtěl, našel jsem sice pár článku o port forwarding, ale můj problé to nevyřešilo. Nebyl mi doporučen žádný program a tak to zkouším tady. Prosím podte. Díky

Anonym (24.8.2007 07:44:37)

Mam pocit ze v tom mas trosku gulas. Asi by bylo nejlepsi rict co mas za modem, system, atd...

Marek (24.8.2007 18:52:45)

Gulas v tom mam... kdybych ho nemel tak se neptam:-D Takze modem je XAVI X8122r-B, OS Win XP Professional a internet od O2. Me prani je abych se k memu pocitaci dostal pres internet temito dvema zpusoby: 1,VNC pro vzdalene ovladani 2,udel z mych disku ftp pro down/upload ...kvuli prenosu veci z X ke me domu a nasledny download do Y od me z domova. Kdyztak bych prosil i doporucit programy jelikoz se zabyvam grafikou o tomhle NIC nevim ... diky

ls (25.8.2007 18:05:08)

pro 1.: je potreba vnc server (program, napr.: realvnc) a forwardovat port nastaveny ve vnc serveru (klasika byva 5900) pro 2.: je potreba ftp server (opet program, napr. iis 5.1 - soucast windows xp) a forwardovat porty 20 a 21 forwardovani se provede na XAVI X8122r-B

Mikač (3.9.2007 19:19:34)

No tak taky sem mel jednu domu své ftp přes program,ale na jméno si už nevspomínám, ale rychlost záleží na tvojem uploadu.Když se připojí více lidí tak to je pak bída :) radši si udelej ftp přes nejaký free hosting