Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Joyce support -- ozval se nekomu v poslednich trech dnech?

Joyce support -- ozval se nekomu v poslednich trech dnech?

kcg (21.4.2004 12:58:03)

Dobry den, v poslednich trech dnech, tedy spise v pondeli jsem na support@joyce.cz poslal nekolik emailu ohledne noveho firmwaru pro Asus. vesmes ruzne bugreporty a otazky ohledne ZIPB (nez jsem si ho sam rozchodil). Dodnes se nikdo neozval. Ozval se support v teto dobe nekomu jinemu? Nerad bych si zacal myslet, ze me ta firma zacala ignorovat, ackoli sam osobne se povazuju za pomerne dobreho testera jimi prodavaneho routeru :-) Preji pekny den, Karel

Anonym (21.4.2004 13:53:13)

Ne - mlci.

Martin (21.4.2004 17:55:47)

Ano, mě odepsali (vždycky jim to pár dní trvá:-), taky sem chtěl novej firmware na asus a napsal mi toto: Dobry den, oficialni firmware se objevi v blizke dobe (do konce pristiho tydne) na nasich webovych starnkach. S pozdravem Alex Dubov

kcg (21.4.2004 19:51:55)

OK, ten oficialni firmware, to predpokladam bude to na cem ted jedu, takze nic moc. :-) Karel

Amater (21.4.2004 21:23:24)

Volal jsem tam v utery (tusim) a pan Dubov tam nebyl. Vzali si telefon na mne a asi za 15 minut mi p. Dubov volal zpet. Domluvili jsme se, ze mi posle mailem novy fw i s navodem jak to flashnout. Poslal ho do hodiny. Jelikoz jsem mel na flashovani cas az vecer, odlozil jsem celou operaci cca na 16 hodinu. V 16:45 jsem po marnych pokusech volal opet Joyce, protoze to neslo jejich navodem flashnout (asi chyba TCP/IP protokolu). Pan Dubov tam uz nebyl, ale dali mi na neho cislo na mobil. Volal jsem mu, ale nezvedal to (kdo by to taky zvedal v 17 hodin). Nicmene v 19:15 mi zavolal sam a celou vec se mnou vyresil. Od te doby modem jede bez nejmensich problemu. Takze Joyce velmi chvalim, mam s nimi dobrou zkusenost. Pro uplnost dodavam, ze to byl muj uplne prvni kontakt s nimi a jeste se mi nestalo, aby mi nekdo dobrovolne volal sam v 19:15 a resil se mnou problem, i kdyz jsem modem nekoupil od nich, ale od Telecomu!!!

kcg (21.4.2004 23:11:38)

Aha, no ja jsem tam pravda jeste nevolal, jenom mailoval, ale uz jsem se pidil po telefonim cisle na webu pro support a nic jsem nenasel. Tusim, ze by to mohly verysit zlate stranky, ze? Karel

Amater (22.4.2004 16:10:30)

Telefonni kontakt na Joyce je na jejich webu (odtud jsem ho ostatne sehnal i ja) a sice pod odkazem Joyce CZ -> Kontakty. Je tam primo telefonni cislo na technickou podporu. Tam sice vetsinou neni nikdo, kdy by vedel poradit, ale daji vam tam cislo na pana Dubova, nebo si vezmou cislo na vas a zavolaji zpet. Jinak modem po flashnuti noveho fw jede bez problemu!!!

kcg (22.4.2004 18:02:21)

Tomu "bez problemu" bohuzel neverim :-) Ale je to v celku mozne, pokud Vam nikdy nedojde 179ti pozicni NAT tabulka... Karel

Amater (22.4.2004 23:19:48)

Ano, verit tomu nemusite, ale jak pisete, je to vcelku mozne :-) NAT tabulka mi jeste nedosla... Co bych musel delat, aby mi dosla? Spustit najednou Outlook, dvacet obnovovanych oken IE, stahovat soucasne na Kazaa a DC++ a k tomu hrat online? Na to mi ale nestaci ani kapacita ADSL, natoz pak modem :-))

Arnošt (21.4.2004 23:00:48)

Uz jsem se ptal jinde a ptali se i jini na tutez vec, budes kcg zverejnovat nejaky navod na nastaveni ASUSu na ten ZIPB PPTP provoz? Mam to zacvakle do routeru za 1400 a ten uz si nastavim. Dekuju prodlouzene ruce ASUS helpline ;-)

kcg (21.4.2004 23:19:12)

Jo panove, ``jak bych byl rad kdybych tady nebyl'' :-) Kde jste se ptali? Me to ted nejak nezobrazuje ty cervene linky u novych prirustku v konferenci... No ten ZIPB je krajne jednoduchy a na prvni nasup -- je to presne popsane v helpu, dej nekde help a pak: v "Help Topic" nalevo "System Mode" a pak nahore "Configuring ZIPB Mode" -- je to tam pekne popsane a jak rikam, me to jede na prvni naslap. Jinak na tom routeru budes muset jen rozchodit DHCP, aby si vzal IP z modemu/bridge. Preji pekne pohranicko si, Karel