Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

kája

router na výšku (18.10.2007 20:16:25)

Zdravím. Asi před měsícem sem dal router na výšku. Od té doby mám neuvěřitelně nestabilní net. Zajímalo by mě jestli to může být tím nebo je to tím že mám GTS. Mám zyxel 650HW.

Nargon (19.10.2007 01:25:49)

No, jelikoz v routeru neni zadna "mechanicka" soucastka tak by mu melo byt uplne jedno jak je postavenej. Jedine se tim mohl zmenit smer vzduchu a muze se prehrivat. Zkus ho vratit do puvodni polohy. A muzes si otestovat stabilitu.

Anonym (19.10.2007 15:42:04)

Máme na výšku dlinka 584, vše ok, ALE chladí ho 12cm větrák od serveru :-), je cca 5 cm od něj, čili ofukovanej na omak je chladnější, než bez chlazení. Co jsem slyšel, tak dlinky s wifinou - 664 - se dost často koušou, tam bych to chlazení taky doporučil.

Andurill (22.10.2007 16:56:09)

Taky to může dělat studený spoj, který se v jiné poloze rozepne a způsobí nestabilitu. Pak jedině reklamace, pokud je ještě v záruce.

Anonym (4.11.2007 13:59:39)

je to jedno, routery a podobne zarizeni nemaji zpravidla zadne pohyblive soucastky tak si je muzes stavet jak chces. Co se tyce prehrivani take hloupost, Zyxel nema zadnej aktivni chladic a pasivnim je jedno jestli jsou kolmo, sikmo nebo buhvi jak.

Anonym (4.11.2007 14:17:20)

Neřek bych, že je to úplně jedno, podle orientace krabice je jiné proudění vzduchu. Ovšem je pravda, že daný výrobek by měl být dimenzovaný na nonstop použití. Což třeba u dlinku-664 se zaplou wifinou, iptv a plně obsazenýma routovanýma eth portama neni, ten se přehřeje a chcípne, po vychladnutí zase chvíli jede ...

Anonym (5.11.2007 01:11:21)

Trochu offtopic, ale ... super matroš! Kde si to sehnal? Už mě nebaví hulit to listí, co si pěstuje pan farář za farou a tohle vypadá celkem slušně:-) (jinak, respect za kvalitní dotaz, takhle při pondělí mě pobavil)

Anonym (6.11.2007 09:12:58)

vem si větší palici a zatluč ten router, aby se zaryl trochu do podlahy. net získá ihned na stabilitě.

Anonym (6.11.2007 09:18:03)

technická p.: a kdyby ta hlína na podlaze zemljanky byla moc udusaná a šlo to blbě, vezmi svou starou (nebo mladou starou, to je jedno, stejně brzo bude) a zaraž jí ten router mezi lopatky. budeš mít za stejnou cenu nejen stabilní, ale dokonce i mobilní net, a to bez problémů se zabezpečením který sužujou wifi.