Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > DSL-G684T neustále restarty

DSL-G684T neustále restarty

laion (19.4.2008 19:51:39)

Mám problém s výše uvedeným modemem, cca co 4-5 hodin se restartoval a musel jsem ho vzdy na chvili odpojit od site, tak jsem si rekl ze snad pomuze firmaware tak jsem ho nahral, vse v ok ale po chvili se to nejak buglo a ted se nedostanu ani do menu sice mi to prideli ip pres dhcp ale pres prohližeč se do menu nedostanu, Díky za pomoc

Tomas (19.4.2008 21:32:21)

Ahoj Stalo se mi něco podobnýho, modem se mi vždy kousl přes noc a pomohlo jen vypojení ze sítě. Tak jsem taky přehrál firmware a kleklo to úplně. Pomohla reklamace :-)

laion (19.4.2008 21:41:26)

No jenomže sem to už jednou udelal a bylo to v reklamaci... no a udelalo to zase takze asi budu chtit jiny:)

Tomas (20.4.2008 00:31:29)

Já jsem ho dal na reklamačku a po měsíci mě přišel fungl novej a zatím no-problem, teda mám ho zatím jen týden..

Štefan Beláň (22.11.2008 10:16:22)

Mám stejný problém s tímto modemem. Dvě reklamace 1. za 3 měsíce provozu, 2. za 1,5 roku. Dnes 11-2008 mám opět nový modem a problémy přetrvávají. Dochází občas k dlouhému načítání stránek, až se spojení přeruší a stránku musím načítat několikrát. Začalo to od přechodu od o2 k ČRK. Domnívám se, že je nutné provést zásah do nastavení modemu, ale nevím jak a v čem? Jinak připojení k internetu funguje.

Zákazník VOLNÝHO (27.11.2008 04:53:53)

Zdravim.Mám stejný problém a neni to modemem ale provajdři maji pripojenejch tolik lidi že jim to nezvlada lajna a sváděj to na nastavení modemu!!!Mam připojení od volnýho,před tím jsem vyzkoušel radiokomunisty a O2.Nejlepší připojení ale nejdražší bez padání byli radiokomunisti,moje chyba byla že jsem šel kde je levněji.Ted toho lituji.Někdy co je levné neni dobré.Navíc platim 8mb a pouštěj mi 3.4mb,tak nevim co s tim mám udělat když jsem podepsal smlouvu.Internet je velká zlodějina.