Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link DIR-615

D-Link DIR-615

Lanny (22.5.2008 22:50:27)

Nemohu donutit tehto router aby rozpoznal připojené O2 ADSL. To pracuje, protože mám i Vigor 2500. Může někdo poradit, nebo je stroj vadný?

Nargon (23.5.2008 00:23:49)

Pokud jsi pripojil primo ten telefoni kabel k tomuto routeru tak je zcela normalni ze to nejede. Neni to zadna porucha. Je to proste tim ze ono zarizeni je pouze router. Neni to ADSL modem. To je jako kdyz do benzinoveho auta natankujes naftu a ocekavas ze to pojede.

Karel (12.4.2009 00:19:54)

Ahoj, dnes jsem si tento WiFi router zakoupil a měl bych dotaz. U rychlé instalace při 3. kroku to po mně chce, abych zapojil internetový port do routeru, ale přiznám se, že vůbec nevím co přesně to po mně chce. Mám pravděpodobně především problém s tím, že internetové připojení mám ještě od Českého Telecomu, kdy zaváděli tenkrát (cca v roce 2000) ADSL, během té době u mě byl párkrát technik, když upravoval nějaké detaily, aby internet běžel rychleji a rychleji (dnes je to 5,1 Mb/s), ale už opravdu léta se s tím nic nedělalo a tím pádem je jasné, že zařízení (modem atd.) už poměrně zestárla. Modem je značky WELL a má pouze dvě zdířky - jedna na USB, druhá na linku. Chtěl bych se tedy zeptat, co přesně zapojit do zdířky "internet" tohoto WiFi routeru. S routery mám opravdu nulové zkušenosti a tohle je můj první router, který jsem si ošahal a koupil. Díky moc za radu!!!

Petr (12.4.2009 19:14:27)

A jaký máš ADSL modem?

Karel (13.4.2009 00:04:55)

V současnosti mám modem ADSL modem Well ASU-8000.

Romana (15.10.2010 15:52:54)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám ten samý modem Well Asu-8000. Nevíte jak ho propojit s routerem Belkin G. Kabel co je součásti balení k routeru nepasuje a nelze tím pádem připojit k modemu. Děkuji předem za odpověď