Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > DLink DAP-1160

DLink DAP-1160

Stocky (1.6.2008 11:51:47)

Ahoj, potřebuji poradit s tímto wifi routerem, jsem laik v tomhletom, tak to napíšu nějak polopaticky, o co mi jde. Mám doma kabel od providera, který je napojen do dlinku a je nastavena bezdrátová síť na noťase. Půl roku to frčelo v pohodě. Tento týden přestala bezdrátová síť fungovat. Zkusil jes kabel od providera strčit do noťasu a net jel v klidu. Tak jsem si zkusil pohrát s dlinkem a nakonec mi nezbylo než dlink resetovat a nastavit síť znovu. Jenže když jsem to chtěl nastavit dle manuálu, nemohl jsem se dostat na nastavení dlinku, na konfigurační stránku 192.168.0.50. Díval jsem se na nastavení sítě a IP adresu, a naskočilo mi tam automatická privátní adresa, což jsem se dočetl, že je problém s DHCP serverem, ale nevím jaký. A v nastavení sítě mám automatické přídělení IP adresy DHCP serverem. A při zapojení do el. sítě nesvítí kontrolka STATUS Dík za pomoc

INJA (2.6.2008 18:38:24)

Hmmm....tak to vypadá na reklamaci. Můžeš zkusit ještě falešnout jiný firmware, nebo ho jenom obnovit. Jelikož ale tenhle router neznám, nevím jak na to.

Stocky (3.6.2008 12:48:16)

Jo už se tak stalo, radil jsem se včera i s týpkem z dlinku a ten mi poradil reklamaci. Tak uvidím...