Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > CDMA a Playstation 3

CDMA a Playstation 3

Terry.Forester (21.7.2008 18:37:36)

Zdravím...Popíšu Vám nejdřív svůj problém. Mám CDMA USB modem Gtran od O2, Playstation 3, PC a router Asus WL500G Premium...Tenhle router je jeden z mála, který podporuje i usb kabely a cdma připojení...Mým přáním je stabilně a úspěšně se připojit u Playstationu 3 na net... Samozřejmě ale rozumim, že tenhle způsob připojování je dost neobvyklý, takže určitě s ním příliš lidí zkušeností nemá...Přesto bych rád věděl, (protože se mi připojení k PS3 stále nedaří a pokud ano, po chvíli to s chybou v IP Adrese spadne), co by mělo platit k úspěšnému připojení, jak to správně nastavit, aby to stabilně fungovalo, na co se mám podívat, co mám v routeru nebo Playstationu 3 jak nastavit, co zkontrolovat ap. předem děkuju mockrát za rady a zájem

Martin (23.7.2008 16:26:07)

PS3 neni nic specialniho. Je to proste dalsi PC v siti. Tu PS3 pripojujes pres wifi a nebo kabelem? V principu by to melo byt snadne. Router prideluje DHCP adresu, takze staci zapojit kabel, nastavit automatickou IP a PS3 by se mela sama pripojit. Pro detailnejsi radu budes asi muset lepe popsat co delas a hlavne co ti PS3 hlasi s IP adresou za chybu.

David (23.7.2008 18:45:44)

Jestli ti funguje přidělování adres IP protokolem DHCP, PSko je taky v pořádku, tak by to mělo jet... Poněvadž jak psal níže Martin, tomu routeru je to vážně jedno, je to jen další síťové zařízení... A pokud ti funguje připojení přes te GTran "ven" z počítače, tak není důvod, aby to nešlo z PS3... Té PS3ce je totiž totálně jedno, jestli u dírky kterým se připojuje zdroj signálu "zvenčí" je CDMA nebo optika :-) Zkus do toho routeru hodit třeba NTB s nastavením ať se přidělí IP automaticky... A uvidíš, jestli se chytí... Tohle vypadá že na jednom ze zařízení je nastavená pevná IP...