Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ADSL pravidelné restarty //router ASUS AM200g

ADSL pravidelné restarty //router ASUS AM200g

Tomáš V. (12.8.2008 22:40:59)

Zdravím, mám takovej problém. Mám asi týden router ASUS AM200g a pravidelně mě okolo 22:30 hodiny na chvíli zhasne dioda ACT (dioda DSL svítí neustále, ta nikdy nezhasne) a ta dioda ACT neproblikává asi 1-2 minuty = nemohu surfovat na netu. Dělá mě to každej den a už mě to hodně vytáčí ! :( Nemohli byste mi někdo pomoci, co mám dělat ? Volal jsem všude možně a bezvýznamný zatím Eventuelní výpomoc cením ! Díky s pozdravem Tomáš V.

LeaR (15.8.2008 20:49:32)

Od koho máte ADSL? O2? Tam je to běžné; mám 3584/256, přes den DS Margin 15, k večeru 5 a konstantní výpadky kolem půlnoci +-1h.

Anonym (16.8.2008 16:44:41)

to je nekde na vesnici daleko od ustredny? jaka je vzdalenost? Zavolej 800 184084 zmeri ti presnou vzdalenost i to, kolik lidi je na dslamu

(18.8.2008 21:44:29)

Mám také router ASUS AM200g a zaregistroval jsem u něho také téměř pravidelný výpadek v pozdě večerních hodinách ... ale zatím jsem to nijak neřešil. Když všude možně, tak jsi zkoušel také oslovit i Joyce.cz či případně přímo Asus ?

Falty (27.8.2008 08:57:01)

Měl jsem předešlý model routeru od ASUSu. Připojení k PC jsem měl přes USB s tím, napajení bylo Master/Slave zásuvce. Nebyl problém. Jakmile jsem vypnul Master/Slave, tak byl problém. Prostě to potřebuje jednou deně reset. Taky nevim jako u toho modem/routeru, ale u předchozího mi to natahovalo ping o 30ms. Byl jsem rád, když jsem se ho zbavil. ASUS prostě na nejlevnější routerech přiliš šetří. Kupujete značku, ale routerům v této cenové hladině se výrobky od ASUS nemůžou rovnat. Teď mam wl-600g a s tím to celkem jde. Aspoň se nekouše.