Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-link 584T a WAN IP adresa

D-link 584T a WAN IP adresa

Bzuk (9.9.2008 21:39:53)

Zdravím...potřebuju poradit s tímhle modemem. Mám ho nový a ještě se v tom nějak neorientuju. Chci být zase active v dc++ jak jsem to měl na modemu xavi8122r ale potřebuju aby moje ip adresa u síťového připojení měla tu která je psána u WAN. Teď tam mám tu vnitřní nebo co to je (10.0.0.x) Jak jste postupovali vy co už to máte? Díky moc.

Anonym (10.9.2008 08:06:25)

Tady je návod: http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

Petr (10.9.2008 12:26:21)

Doma sem toto lehce vyresil, ale ne na modemu D-link, mam net na kabelovce a mam taky vnitrni IP sem za routerem, ale postup je podobny, v dc++ musite nastavit WAN IP a na vasi IP tedy na vnitrni IP povolit porty na modemu TCP a UDP protokol a cislo portu, cislo portu dejte treba 22400 a toto cislo zadejte i do DC++, jinak na toto je návod i se screenshoty na jednom webu česky, bohužel už si nevzpomínám na adresu. stačí zadat do vyhledávače např. návod na dc++ a taky hraje roli verze vašeho klienta dc++. musíte tam nastavit v nastavení připojení ja tam je firewall s WAN IP a manuálním přesměrování portů vaši wan IP a čísla portů povolených na modemu. jak nastavit porty na vašem modemu najdete jak už vám někdo psal na portforward.com a nebo v manuálu na d-link 584t na 100%. pak napište jak se to povedlo. jinak mi můžete napsat i na mail PetrHachler@seznam.cz