Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ASUS ADSL Telecom Nastaveni v XP Professional

ASUS ADSL Telecom Nastaveni v XP Professional

JMK (8.5.2004 12:50:13)

Dobry den mam Router ADSL ASUS AAM6310EV - me pripada ze je v celku dobrej pres vsechny kritiky na tomto foru. Jen bych mel dotaz- mam v kompu 56K Modem a pres LAN tento router ale i presto ze v nastaveni routeru- pres ip adresu 10.0.0.138 - kde mi to rika ze je pripojen na sit (WAN) tak pri otevreni browseru ci jine WWW aplikace se mi WinXP porad pta jestli vytocit Modem (Tel) ?? nevite jestli je to nastavenim ci co? Dekuji za rady (sem novacek ADSL) a sitim fakt nerozumim

Houmles (8.5.2004 13:19:51)

Zdar dej Exploreru Nástroje, Možnosti internetu, Připojení a tam zaškrtni nikdy nevýtáčet výchozí připojení. Potom to bude OK.

JMK (8.5.2004 18:19:47)

No to mam nastaveni ale nejde mi pres ADSL router tj. Pres telecom pripojit na net. mam vse nainstalni jak ma byt - je to pro me zahada zkousel sem zmenit nastaveni DCHP Server na Relay a nic a takhle to delam "naslepo" uz 2 den :( Pomoc!! Dik

2 (8.5.2004 22:19:19)

Nastav IP v PC na získat z DHCP a potom ještě v příkazovém řádku: ipconfig /renew a restartuj PC.