Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Od CRa k O2

Od CRa k O2

nimm2 (10.10.2008 16:36:01)

Rozhodl jsem se prejit od CRa k O2. Nedavno jsem vypovedel CRa smlouvu a prisel mi dopis, ze smluvni vztah konci 14.10.2008. Predpokladal jsem, ze v ten den prestane od CRa fungovat internet. Proto jsem se pustil vcera do objednavky internetu u O2. Jenze pri objedavani online a overovani dostupnosti dostanu pouze zpravu: "Na zadaném tel. čísle právě probíhá realizace objednávky. Prosíme, vyčkejte na její dokončení." Zadnou objednavku jsem pred tim nikde nezadaval. No a navic mi vcera par hodin na to prestal fungovat modem. Z niceho nic nelze ani vytacet. Jedine co z nej dokazu dostat je "Message error". Vse trva i dnes - internet od CRa nejede a u O2 nemuzu novy objednat. Vi nekdo co to muze znamenat?

tatik (10.10.2008 17:05:24)

nejlepe asi udelas kdyz zavolas primo na O2 PLS nemas odkaz na ten formular o ukonceni RA dik

nimm2 (10.10.2008 18:53:25)

No zkusim to. Mne slo hlavne o to, ze mi nejede net uz ted. Jestli je mozny, ze mi to CRa zrusili o 5 dni driv, nez mi oficialne napsali. Jinak formular na to zadnej neni. Staci poslat dopis, ve kterym uvedes, ze vypovidas smlouvu + zakaznicky cislo, cislo smlouvy a podpis na adresu: České Radiokomunikace a.s., P. O. BOX 31, 530 02, Pardubice

Anonym (10.10.2008 19:30:49)

dikas moc:-) ja kdyz sem prechazel opacne od O2 k RA tak mne net a to nekecam nejel 5 minut:-) mozna te vypli asi driv ale jak rikam normalne zavolej na O2 na operatora tam by mohli v PC videt co se deje

Anonym (11.10.2008 12:06:46)

Je to jednoduche, CRa zatim drzi tu tvou linku u sebe a O2 si ji nemuze vzit nasilim.

nimm2 (13.10.2008 17:12:46)

Tak je to tak jak rika anonym. Dokud to CRa neuvolni, tak nelze ani zadat novou objednavku u O2. A jinak vysvetleni od CRa, proc mi to tipli o pet dni driv, jsem se nedockal.