Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Neustále blbne připojení od O2

Neustále blbne připojení od O2

Marcus (7.3.2009 12:25:52)

Zdravím, mám menší problém. V rodině máme 3 pc, které jsou kabelem zapojené k netu. Někdy před týdnem jsem chtěl třetí pc zapojit. Tak sem vše udělal, jak jsem zvyklý, jenže internet pořád nešel. Tak jsme nějak odpojili kabely a ejhle net už šel. Jenže pokud jde internet na tomto pc tak nejde na jiném. Takhle to je vždy, takže pokaždé je jeden PC odpojen od internetu. Při zkoušení se připojit mi to píše, že to nemohlo najít IP adresu. Tak jsem se trochu pohrabal v nastavení routeru a přišel sem na to že porty 1 a 4 sou pro net a 2 a 3 sou pro TV. Tak jsem ty 2 a 3 přenastavil (podle návodu O2) a už to šlo. Jenže za den či dva je problém opět ten samý. Na PC, který je připojen buď na 2 nebo 3 konektoru net nejde, i když je v nastavení dobře nastaven. Dnes mi dokonce internet nejde ani potom přenastavení, takže mi fungují jen dva PC na internetu. Mohl by mi s tím někdo poradit? Díky za rady

Anonym (7.3.2009 23:05:25)

Jo, po tom co to prenastavis musis jeste ulozit konfiguraci ty

Petr (12.3.2009 15:14:54)

Pochybuju,ze problem je v tom ze neulozil konfiguraci.Na to by asi nezapomnel. Bud prehrat firmware a prenastavit a nebo jako posledni reseni vymenit modem za jiny.

Jirka (8.3.2009 00:02:02)

A co to má společného s O2, když neumíš nastavit svůj modem/router. To je stejný jako když si koupím Škodovku a nabourám, ale důvod proč jsem naboural je ten že Škodovka vyrábí auta a ne že já neumím řídit.

Ole (8.3.2009 16:56:40)

Přehraj firm.. ten s 4x LAN a bude to držet.