Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > UPC -> wifi

UPC -> wifi

Matej (7.3.2009 13:24:24)

Dobry den, potreboval bych radu. Objednal jsem si internet od UPC, technik mi nainstaloval jejich modem a po pripojeni notebooku kabelem vse bezi. Potrebuji ale za tento modem dat wifi router aby se pres nej mohli pripojit 3 notebooky. Mam Vigor 2600 Ge. Ten technik mi rekl ze musim prepnout ten vstupni port z ADSL na WAN ale to vubec netusim jak a jestli to vubec jde. Samotne nastaveni wifi neni problem, potrebuji jen poradit jak dostat signal pres kabel z jejich modemu do meho routeru. Predem diky.

danik (7.3.2009 14:30:21)

no, nevim, jestli tohle vůbec jde.... kdyz je to ADSL modem a ne sirokopasmovy router. Aby ta zarizeni byla univerzalini nebyva zvykem. Ja osobne mam Draytek Vigor 2700 ADSL router. Kdyby jsi zjistil i nekde jinde, jak se to da pouzit i jako "obycejny" router na LAN pripojeni, dej sem prosim vedet, taky me to dost zajima. danik

harddox (7.3.2009 21:00:43)

Pokud ten router za modemem nema WAN vstup tak smula.

Anonym (9.3.2009 23:03:54)

co asi nema... nemylim-li se Mateji??

Matej (12.3.2009 11:17:01)

Jak jsem to zkouma tak nema. Jenom jsem cetl na nejakem foru ze by stacilo nahrat do nej nejaky "station firmware" a pujde to. Ale nikde jsem nic takoveho nenasel.

Anonym (12.3.2009 21:49:47)

jo, to bych si taky myslel, ze ten hardware uvnitr by asi mohl byt schopny fungovat jako router v LAN siti (koneckoncu, asi je to jednodussi nez byt ADSL modem a routovat obecne to prece umi.....) ale jestli by se dalo prehrat firmware... bylo by to supr. Tak zkousej hledat .... a pak dej vedet :)

Anonym (12.3.2009 21:59:38)

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=924&t=1061459 tady jsem nasel jeste nejakou diskuzi, tak nevim, jestli ti to pomuze.....

JirkaV (9.3.2009 11:01:57)

Je router s modemem stačí správná konfigurace,ale dělal jsem něco podobného, ale ne tento model.