Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ADSL Profi a IP adresa

ADSL Profi a IP adresa

Tom (13.10.2003 15:46:56)

Zdravim, mam nasledujici problem. Potreboval bych, aby se IP adresa nepridelovala modemu, ale PC za nim. Kvuli tomu jsem odnekad ziskal a poupravoval konfiguracni soubor, takze funguje IP spoofing. Tudiz IP adresu dostane prvni PC, ktere si o to modemu rekne. Problem je ale v tom, ze modem IP adresu nepreda vzdy. Zalezi na tom, zda nabootoje prvni PC nebo modem (zvlastni co). Nevite nekdo proc to a jak to spravit ? Nezkousel nekdo neco takovyho (spoofing, pppoe, bridged etehernet) ? Mam Alcatel 510i a Profi variantu. Potreboval bych to rozjet proadne v linuxu, ale taky ve winech. Diky za tipy.

porter (14.10.2003 09:38:56)

Promin ja ti asi nepomuzu ale myslim ze nejenom mne by zajmalo jak si pridelil IP pocitaci a ne modemu. Mam taky Alcatel/THOMSON/510i a basic variantu s pevnou IP adresou.Bud tak hodny a napis postup pro XP nebo odkazy kde se to dozvim. Dekuji

Anonym (15.10.2003 11:50:37)

Zkus tohle http://www.dslsupport.co.uk/networks.asp ale jestli je tam funcni reseni to nevim

Tom (22.10.2003 08:44:39)

No hledal jsem, hledal, nasel jsem nakej configuracni soubor pro DHCP Spoofing pro nakyho ne cz providera, upravoval sem ho tak dlouho az to zaclo chodit. Nicmene jak jsem psal, nejede to uplne na 100%. Sice ve vetsine pripadu to problemy delat nebude, ale pro firemni server to neni ono. Pokud chces ten conf soubor, napis mi maila.

Anonym (22.10.2003 10:48:27)

Posli ho sem, nebo ho dej nekam na WWW, at si to muzou stahnout ti co to potrebuji.