Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > O2 Mobilni internet - řízení datového toku?

O2 Mobilni internet - řízení datového toku?

Petr (10.2.2010 19:05:00)

Zdravím, asi před dvěna týdny začaly moje problémy s O2 mobilním internetem UMTS. Modem Huawei E160 jsem měl připojen do ASUS WL-500g routeru a vše fungovalo bez problémů. Navíc mám externí anténu, plný signál. Ale náhle přestal internet fungovat, modem se neodpojí, svítí, ale internet prostě nefunguje (což indikuje i ikona ve Windows 7). Jestliže modem manuálně odpojím a zase připojím, tak chvilku internet opět funguje a pak je zase KO. Nevím, jestli je problém s routerem (flashoval jsem firmware atp.). Druhý symptom problémů je ale následující, když použiji modem přímo v notebooku, internet funguje bez potíží. Nejsem ale schopen nic stáhnout z rapidshare, hellshare, ulozto atp. Otázka tedy zní, zda nemůžou veškeré problémy souviset s oním tajemným řízením toku dat O2? Nejsem nějaký chronický stahovač, ale čas od času nějaká data sosnu. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Na O2 mi sdělili, že tam nevidí žádný problém a o žádném omezování toku dat nic nevědí :-). Lokalita Praha - Západ, Jesenice u Prahy. Díky

Petr (10.2.2010 23:03:30)

Tak jsem flashnul firmware modemu a stahování funguje. Tak doufejme, že už to bude OK a Kyslíkům jsem křivdil...