Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > WIFI LINK 4965AGN vs. Huawei Echolife hg520i - rychlost

WIFI LINK 4965AGN vs. Huawei Echolife hg520i - rychlost

anonym (31.3.2010 20:55:15)

Zdrávím. Mám internet ADSL od O2 s modem huawei ten standartní co se dává. Můj problém je s rychlostí když jedu přes WIFI. Pokud modem připojim sítovým kabelem rychlost mám mezi 7 - 7.5 Mbit/s, ale když s k modemu připojím přes WIFI rychlost mi nejde nad 4 Mbit/s. Mám windows 7 a notas Acer Aspire 6920g. Zkoušel jsem od intelu stahovat i poslední ovladače pro sedmičky a na modemu i wifině zkoušel přenastavit vše co šlo. Modem podporuje režim B i G a karta na notasu i režim N. Ale i když jsem dal režimy WIFI na automatiku nebo na modemu a wifině natvrdo režim G. Nad 4 Mbit/s se nedostanu. A je zajímavý pokud se na modem připojím přes Iphone a dám si něco stahovat rychlost je stejná jako přes kabel 7.5 Mbit/s. Poradí někdo.

verik623 (1.4.2010 12:38:32)

možná je to právě tím přenastavením - vyresetujte ho a pak znovu povolte wifi v konfigurátoru - pokud to nepomůže, tak to pošlete do servisu a tam modem opraví, nebo vymění

anonym (7.4.2010 23:49:31)

No modem jsem jiz zkousel dat do vychoziho nastaveni a zkousel jsem i tri druhy ovladacu i posledni ze stranek intelu a nad 4 Mb/s se nedostanu o vikendu prinesla pritelkyne jeji notas o rok starsi acer nez mam ja a pres wifi jede 7.5Mb/s pritom i wifi ma starsi

anonym (7.4.2010 21:12:11)

Zkontroluj jestli tam je poslední verze fw je na techzone O2 a vypni si v něm druhý AP s názvem VOIP. Pak ještě můeš zkusit snížit uroveň šifrování nebo vypnout na zkoušku. CPU modemu je v provozu hodně našponované. Ještě možná by stálo zkusit vypnout PVC 2 na O2TV pokud ji nepoužíváš.