Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > huawei echolife hg520i

huawei echolife hg520i

anonym (17.4.2010 18:37:34)

Mám problém se zapojením modemu "huawei echolife hg520i". Když pomocí instalačního CD přípojím modem, napiše se mi "připojen 100Mb/s", ale internet nejede. Prosím o radu co s tím? Předem děkuji

Judynecka (25.5.2010 11:33:11)

Ahojky, mám stejný problem, jako ty před měsícem? Jak si to vyřešil/a? Píše mi to, že jsem připojená a nic.A i wifi mám plný signál a nic. Díky moc za rady.

xxx (10.6.2010 10:59:48)

Hm mate to špatně nakonfigurované !

anonym (12.7.2010 15:22:44)

Jak špatně nakonfigurované?Můžeš poradit?Dík

anonym (5.1.2011 15:15:21)

Vy pomocí instalačního CD připojujete modem??? Co to píšete za blbosti??? Pokud vím instalační CD je vytvořené pro naprosté blby a krok po kroku vám řiká co máte dělat včetně správného propojení modemu správnými kabeli do správných zdířek, které jsou i jako pro blby označené barevnými puntíky!!! To že vám dole vpravo napíše že jste připojeni 100Mbitem je že se vaše 100Mbitová síťová karta připojila k 100Mbitové LAN síti routeru - to znamená, že je váš počítač připojený k modemu(routeru). Zkontrolujte, zda vám na modemu svítí DSL či ADSL - pokud ne znovu projděte kabely od modemu, přes rozbočovač (spliter) až k telefoní zásuvce) ADSL vám musí svítit, pokud ne je chyba někde na lince do ústředny a nebo špatné nastavení protokolu ve vašem routeru musí tam být PPPoE. Pokud vám svítí ADSL ale nesvítí vám internet je to na 100% špatnym nastavenim ve vašem modemu. To změníte když po připojení zadáte ve vašem prohlížeči v příkazovém řádku (tam kde je jinak napsáno třeba http://www.seznam.cz) 10.0.0.138 automaticky se vám načte stránka modemu - většinou je def. jméno i heslo "admin" po přihlášení provedete nastavení .