Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Pravděpodobně problém s modemem -padá internet

Pravděpodobně problém s modemem -padá internet

anonym (29.3.2011 14:11:58)

Zdravim, moc se v tom nevyznám, ale máme doma síť o třech PC, které jsou propojené přes switch k routeru a modemu. Modem je D-link DSL-362T a router je SMCWBR14-G.Připojení k internetu máme tuším od O2. A teď co je problém. K internetu já osobně se připojuju na svym notebooku přes wifi přes router. Jenže stává se tak zhruba jednou nebo i víckrát za hodinu že internet spadne. Dřív se to jen na mym NB projevovalo tak že sem byl připojenej k lokální síti, ale bez internetu a co sem nastavil WPA na routeru tak jako by zmizela i samotná wifina z přehledu mejch dostupnejch sítí. Můj NB je HP Pavillion dv6, OS Windows 7 Home a sí´tovka Atheros9285. Byl bych rád kdyby mi někdo poradil jak je možné že ten internet padá tak často a případně jak se to dá opravit. Můj typ je že blbne modem, ale stejně si s tim nevim rady. Taky by mě zajímalo jaktože se mi pak vždycky ztratí ta wifi. Díky moc za radu.

anonym (9.4.2011 11:07:35)

Zavolat na technickou podporu, tam pozadat jestli vidi na vasi lince nake vypadky. Pokud uvidi, pracovtnich technicke podpory by vam mel byt schopen rici (zalezi na jeko zkusenostech) jestli jsou rozpady zpusobeny spatnou kvalitou linky, nebo vadnym modemem nebo starym firmwarem v modemu. Tady vam s tim bohuzel nikdo neporadi, protoze je potreba znat informace o stavu linky, ktere vam poskytne pouze vas poskytovatel.