Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alcatel 510i 4xEthernet

Alcatel 510i 4xEthernet

Vladimír (8.6.2004 12:09:18)

chtel bych dnes zapojit vyse uvedeny modem, bude mne k tomu stacit prilozeny navod? (jeste jej nemam, jdu dnes koupit) Nebo je nekde na netu neco ohledne instalace. Dekuji

Art (8.6.2004 14:31:35)

Staci ten rychly navod a instalacni CD. Zapoj spravne draty, spust CD a vsechno se nastavi samo. Me to jelo hned a nejsem zadny expert. Kupoval jsem to u CT jako samoinstalacni balicek, je v tom vsechno.

BOB (8.6.2004 17:48:56)

Mam par otazek. je pravda že se alcatel 510i dělí na 2 typy pro analog a ISDN linku a na 4XETH buď s HUB nebo Switch? Jak může být dlouhý kabel od spliteru k modemu RJ11, popřípadě od zásuvky ke splliteru RJ11 aby ale nedocházelo k rušení nebo sníženi kvality? Můžu k tomu 4xeth zapojit jakykoliv switch a budou se všechny pc zapojene v modemu i switchy navzájem vidět a sdílet internet? Díky BOB

kojak (8.6.2004 17:57:20)

ad1) alcatel ST510i je pro annex B tzv. ISDN pásmo pro xDLS - určuje to to I-čko. Musíš si koupit modem pro ISND i když máš analogovou linku. ad2) HUB to už není a Swith ještě ne - vyber si. ad3) raději nepřesahuj 1km. Spliter je pouze ochrana telefonu před vysokými kmitočty. Do modemu jde nezměněný signál od ústředny. ad4) ano

Petr (9.6.2004 06:42:27)

Já tedy nevím, ale já mám 510i 4x Eth a mám v tom switch. Jak bys to chtěl rozdělit na 4 vstupní (a jeden vstupní - skrytý, připojený na modem) porty kdybys tam neměl ani HUB ani switch?

Anonym (9.6.2004 07:26:03)

Vezmeš kýbl, dáš ho pod modem u modem pustíš. Až ti do něj napadají data, tak je vezmeš a doneseš na jednotlivé počítače. Už to chápeš???