Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Microcom ADSL DeskPorte

Microcom ADSL DeskPorte

Pavel (6.8.2004 18:31:17)

Měl jsem problém to rozchodit pod XP Popis chování: postupoval jsem dle návodu, po skončení instalace jsem měl zástupce ADSL tlf. připojení na ploše a v síťových připojení a bylo možné se připojit, bohužel po vypnutí systému a opětovném restartu došlo ke spojení pouze na straně ADSL, a zástupce pro tlf připojení sítě byl nefunkční nebo úplně zmizel. Způsob řešení: Bylo nutné instalovat ovladače při odpojeném modemu, poté provést restart systému, připojit ADSL a systém dokončil instalaci. Bylo možné se přihlásit do sítě na straně ADSL rychlostí 8Mbit/s(tak to říkala ikona připojení, ale pravda byla "trošku" jinde). Při dalším rebootu je vše OK a při přihlášení k síti již zobrazuje korektně rychlost, kterou mám koupenu

Anonym (8.8.2004 19:10:42)

No nechci se zrovna prit..Ale to ze se maji ty ovladace nainstalovat drive nez se pripoji modem do PC..je v manualu napsano...jinak mohou nastat vyse uvedene problemy...

Streki (11.8.2004 11:29:04)

V navodu je uvedeno, ze se ma modem pripojit nasledne stornovat instalaci woken a instalovat z cd. Dale podle instrukci. Tato instalace funguje, ale jak je uvedeno vyse stava se, ze po restartu se vse tvari jako by nic nebylo nainstalovano. Kdyz jsem zkousel provest instalaci pri nezapojenem modemu, doslo po zapojeni k nove instalaci s nabidkou upgrade/reinstall. Tak nevim...

Anonym (14.8.2004 13:59:36)

jaky ovladace? deskporte je snad lan modem ne a k tomu nejsou zadny ovladace

Anonym (14.8.2004 14:06:20)

Nikoliv je to USB modem...

Anonym (14.8.2004 14:08:40)

aha, ja mel na mysli deskporte 100/400 router. Mimochodem ma tenhle modem nekdo a vi jak ho nastavit?