Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problem s ADSL

Problem s ADSL

Will (30.9.2004 14:49:23)

Mam modem Asus 6310(ac neni moc oblibeny ja jsem byl spokojen tech par dni co to fungovalo),ale problem mam takovy kdyz jsem ten modem zapojil tak i kdyz "DSL operational status" sviti zelene,podle diod na modemu je vse OK a teoreticky bych mel byt on-line tak bohuzel na radce "ppp-inteface" stale svitilo "link down" po nekolika dnech se zcista jasna rozvitilo link up a jelo to uplne v pohode.Myslel sem ze je po problemu,ale asi po 14 dnech doslo k vypadku elektriny a problem je zde znova opet uz asi 3dni "link down".Ten problem je jak pres usb tak i pres ethetnet spojeni.Nemate nekdo napad v cem je chyba?

Honza (30.9.2004 16:06:43)

Bohužel nevím, ale zkus se mrknout na stránkách distributora (Joyce) nebo na netu (ASUS, diskusní fóra atd.) Já zatím měl vždycky štěstí a aspoň něco k danýmu problému jsem našel.

Anonym (1.10.2004 22:59:20)

Dej do nej nový firmware, tady máš odkaz: http://www.joyce.cz/download.php?typ=1&file=fw_v138030917a6.1.zip a mělo by být po problému. Pokud ne, tak je problém u ISP nebo v routeru a pak ho vyreklamuj. Jinak je to špičkové zařízení ve své třídě, jenom se ho musí umět pořádně nakonfigurovat, pro běžného homeusera je možná až zbytečné, běžně na něm bez problémů běhají malé a střední sítě :-)

Anonym (3.10.2004 01:53:33)

novej firm jsem fleshnul hned jak jsem to koupil,to je v poho. Chyba bude nejspis asi u ISP,ted je jeste nejak dokopat aby se na to podivali