Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Poruchy ADSL modemu, ISDN zařízení

Poruchy ADSL modemu, ISDN zařízení

Petr (25.10.2004 15:49:35)

Mám zřejmě problém, ale nevím kde ho hledat. Už když jsem měl ISDN modem Microcom, tak se mi stávalo, že modem čas od času vytuhnul. Nahradil jsem jej modemem Fritz a po jedné reklamaci se zdá jže je vše OK. Nyní jsem přešel na ADSL a ADSL modem (Alcatel SpeedTouch 510i x4) či splitter po třech měsících provozu umřel. Po výměně vše dva týdny jelo a dnes spojení zase zdechlo. Něco je očividně špatně. Nevím kde hledat problém. Nemůžete někdo poradit ? Vůbec nevím kde začít ... Vše je napájeno přes UPS, takže přepětím v síti to není. Nemůže být vadna ISDN krabička od telecomu u které vše začíná ?

Cent (25.10.2004 20:25:20)

Mě to začíná dělat podobný problémi. V čera vše bylo OK. Dneslka zapnu PC, potom modem a nenačte.............

Petr (27.10.2004 13:08:14)

Technici mají podezření, že mám zarušenou DSL linku. Já mám podezření, že to souvisí s tím, že je venku hnusně a především vlhko. Minule jak začlo pršet, tak to zdechlo. Když jsem po 14 dnech dostal nový HW, tak už bylo pár dní nádherné teplo a kjrásné počasí. Teď začalo být hnusně a opět to zdechlo ...

Nick (25.10.2004 22:23:11)

co presne znamena, ze modem cas od casu "vytuhnul" ?

Shi (26.10.2004 13:12:54)

Vytuhnul znamená vytuhnul stejně jako to dělá občas PC s W98 - CPU, které je uvnitř modemu vykonává kód, který by vykonávat nemělo a někde si bloudí.

Shi (26.10.2004 13:13:55)

Jaký máš HW ? Taky alcatel Speedtouch 510i x4 ?