Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > nemůžu se připojit s SDL-360T od Emea

nemůžu se připojit s SDL-360T od Emea

Radka (7.12.2004 22:51:35)

Po propojení a nastavení Xp podle návodu se mi na webovém prohlížeči neobjeví přihlašovací stránka ke konfiguraci modemu.Spomocí nápovědy od Emea už jsme všechno co věděli zkontrolovali a jsme v koncích.Asi bude chyba v nastavení Windows XP-nespíš Internet Exploreru.Poraďte co ještě zkontrolovat,případně udělat s XP nebo IE.

Martin (9.12.2004 15:57:26)

Zkus vyměnit připojovací kabel, kamarád měl stejný problém a bylo to v kabelu...

Radka (19.12.2004 06:08:01)

Díky za radu.Modem jsem mněla postavený na tiskárně a nevím jestli to bylo tím ,ale když jsem ho dala vedle tak se mi podařilo přihlásit.Teď mám jiný problém .Nejede mi na XP.Zobrazuje se mi jenom stránka,že nejde zobrazit,ale zapojení správné a ikona hlásí ,že jsem připojená.Na 98 mi to jelo ,po nové istalaci windows XP mi to jede vždycky jenom ze začátku a potom se to už nezobrazí.Na 98 jsem se mi to teď nechtělo rozjet,ale teď jsem se připojila přes ovládácí panely-webové složky.Kdyby někdo věděl co všechno by jsem si mněla zkontrolovat?Díky

Dzerza (19.12.2004 10:41:23)

Nekolik takovych XP jsem uz videl. Myslim, ze to melo neco spolecneho se SP2 a nejakym trojanem. Stravil jsem s tim more casu a jedine funkcni reseni je reinstalovat widle.