Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zyxel Prestige 630-C

Zyxel Prestige 630-C

Zlata (13.12.2004 02:51:09)

Prosím, můžete mi někdo poradit co udělat, když tento modem po instalaci a konfiguraci ovladačů v pořádku pracuje jen do té doby než počítač vypneme. Po zapnutí buď připojení pomocí tohoto modemu nelze navázat - pořád se objevuje chybová hláška, že je modem špatně nakonfigurovaný a nebo toto nainstalované síťové připojení úplně vymizí. Postup k nápravě je zatím pouze jeden a to vždy při zapnutí PC znuvu reinstalovat a konfigurovat modem. V návodu k instalaci je psáno, že tento modem nemá dig. podepsané ovladače a že je nutné při instalaci tyto ovladače povolit. I ve Windows mám nastaveno - povolit instalaci ovladačů bez digit.podpisu. Za radu predem diky. Z.

Zdenek (7.3.2005 23:35:43)

Zdravim, mam podobny problem s 630-C3 (OS Windows 2000, XP, ME). Resili jsme to asi hodinu s hepl-line, ale vysledek zadny. Doporucili reklamovat modem. Muj osobni nazor je, ze se mozna nepohodne chipova sada daneho PC s modemem a ten se pak nenahlasi spolehlive a je problem. Tato skutecnost me utvrdila v tom, ze cokoliv na net jako modem leda s vystupem RJ-45 (LAN) do pocitace. Takze poridim asi router s ADSL modemem v jednom. Holt "vyhodny" samoinstalacni balicek - skoda ze lepsi modem nebyl v nabidce.